Buse hayata tutunamadı

18.04.2022 11:43

Edirne Uzunköprü Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adnan İhtiyaroğlu'nun kızı Buse Gizem İhtiyaroğlu, Yaklaşık 13 aydır mücadele ettiği amansız bir hastalığa yenik düşerek genç yaşında hayata gözlerini yumdu.

Buse hayata tutunamadı

Edirne Uzunköprü Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adnan İhtiyaroğlu’nun kızı Buse Gizem İhtiyaroğlu, Yaklaşık 13 aydır mücadele ettiği amansız bir hastalığa yenik düşerek genç yaşında hayata gözlerini yumdu.

“13 AYDIR MÜCADELE EDİYORUZ AMA BAŞARAMADIK”

Kızının vefatı sonrası derin üzüntü içerisinde bir paylaşım yapan Adnan İhtiyaroğlu “Canımdan kıymetli, elim ayağım, kolum, kanadım olan biricik kızım Busem Rahmeti Rahmana kavuştu. Mekanı Cennet Olsun. Allah düşmanıma bile bu acıyı yaşatmasın. Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Tam 13 aydır mücadele ediyoruz bu lanet hastalıkla ama başaramadık. Kızım sen benim gururumdun. Rahmana yürürken bile bizi düşündün dimdik ayaktaydın. Busem benim her şeyimdi, umudumdu beni ayakta tutandı. Allah yardımcımız olsun. Dua etmekten başka elimizden gelen bir şey yok. Ben bir baba olarak kızıma hakkımı helal ediyorum. İnşallah kızımda bana hakkını helal etmiştir. Bundan sonra en iyiye en merhametliye Rabbime emanetsin. Canım Kızım. Allah seni Peygamber Efendimize komşu eylesin. Seni asla unutamayız daima kalbimizde ve dualarımızda olacaksın” dedi.

Sonhaber Gazetesi Ailesi olarak, Uzunköprü Gazetesi Sahibi Adnan İhtiyaroğlu’nun acısını paylaşıyor, Merhume Buse Gizem İhtiyaroğlu’na Allah’tan Rahmet, acılı ailesine ve sevenlerine  başsağlığı dileriz.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler