8.3 C
Edirne
15:48 - 4 Nisan 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Siyaset

CHP’li heyetten Kılıçdaroğlu’na ziyaret

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve beraberinde Edirne kurultay delegeleri Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve beraberindeki Edirne kurultay delegeleri CHP Grup toplantısına katıldı. Toplantının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiler.

Ziyarete CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Orman Kıran, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Meriç Belediye Başkanı Erol Dübek, Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve CHP Merkez İlçe Başkanı Burak Gürgörmedi katıldı.

Başkan ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Dün gerçekleştirilen Grup Toplantısı sonrası Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Edirne Milletvekilimiz, İl Başkanımız ve Edirne Kurultay Delegelerimiz ile birlikte ziyaret ettik” dedi.

 

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Polis Saraçlar Caddesi’nde ateş ölçtü

Son Haber

16 ton konsantre yüzey dezenfektanı kullanıldı

Son Haber

Faturalar önceki 2 yılın aynı ay ortalaması baz alınarak belirlenecek

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla