27.2 C
Edirne
17:44 - 8 Temmuz 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Bölge Haberleri

ÇOSB’de, dezenfektan işlemleri devam ediyor

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfektan işlemleri devam ediyor.

Bölge genelindeki tüm yollarda ve açık alanlarda dezenfekte çalışmaları yapılıyor, ÇOSB Bölge Müdürlüğü bünyesindeki çalışmaların da nöbetçi çalışma sistemiyle devamlılığı sağlanıyor.

ÇOSB Bölge Müdürlüğü Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, yaptığı açıklamada, başta itfaiye ve güvenlik çalışmaları olmak üzere tüm birimlerin çalışmalarını kesintisiz şekilde sürdürmeleri için planlarını yaptıklarını belirtti.

Aldıkları önlemlerle çalışmaların devam ettiğini ifade eden Sözdinler, “Yaptığımız bütün çalışmalar, işletmelerimizin ve sanayicilerimizin çalışmalarını aksatmadan yürütmelerini sağlamak yönündedir. Tüm katılımcı firmalarımızın çalışmalarını aldığımız önlemlerle en iyi şekilde sürdürmelerinin çabası içinde olduğumuzu özellikle ifade etmek istiyoruz. Ülkemizin ve dünyanın yaşadığı bu zor günlerin en kısa sürede geçmesini diliyoruz” dedi.

(AA)

Diğer Haberler

“Kıyıköy Sahili’nde, kirliliğin azaldığı belirlendi”

Harun Aker

‘Bisiklet Taksiler’, Kovid-19 ayarıyla sefere başladı

Harun Aker

Devrilen traktörün altında kalan sürücü, ağır yaralandı

Harun Aker

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla