Cumhuriyet resepsiyonu düzenlendi

30.10.2021 16:14

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın konferans salonunda Edirne Valiliği tarafından resepsiyon düzenlendi.

Cumhuriyet resepsiyonu düzenlendi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın konferans salonunda Edirne Valiliği tarafından resepsiyon düzenlendi. Edirne Valisi Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp resepsiyon öncesi davetlileri kapıda karşılayarak bayramlarını kutladı.

Resepsiyona katılan davetliler ile sohbet eden Vali Canalp, ardından gelen pastayı geçtiğimiz yıllarda hep birlikte kesildiğini hatırlatarak, bu yıl Kovid-19 tedbirleri dolasıyla pastanın görevli tarafından kesileceğini söyledi.

Pastanın kesilmesinin ardından davetliler çalan marşa Türk bayrağı sallayarak eşlik etti.

Resepsiyona; İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, Belediye Başkanı Recep Gürkan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Cihanoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Edirne Baro Başkanı Av. Tacettin Sivrikaya, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler