Edirne dayanışması

13.01.2023 11:18

Küresel Gazeteciler Konseyi’nin Genel Merkezinin açılışı ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliklerine katıldılar

Edirne dayanışması

Küresel Gazeteciler Konseyi’nin Ankara da, yeni genel merkezinin açılışı ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamalarına Edirne’nin iktidar ve muhalefetteki üç milletvekili birlikte katılarak örnek bir dayanışma örneği gösterdi. KGK Genel Sekreteri Lütfü Karakaş’ı önemli bir etkinlikte yalnız bırakmayan Milletvekilleri Fatma Aksal, Okan Gaytancıoğlu ve Orhan Çakırlar’ın ‘birlik mesajı’ törenlere katılanların dikkatinden kaçmadı.

Küresel Gazeteciler Konseyi’nin yeni genel merkezi 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Ankara Balgat Bayraktan Plaza’da açıldı. Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, Tarım eski Bakanı ve Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Uçak ve Mehmet Emin Ekmen’in katıldığı açılış ve etkinlikle gözler Edirneli siyasilerin üzerine çevrildi.

Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Sekreteri hemşerileri Lütfü Karakaş’ı etkinlikte yalnız bırakmayan AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Fatma Aksal, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar’ın ‘birlik tavrı’ diğer siyasilere de örnek oldu.

Kaynak: Salih Akan

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler