Edirne Ju Jitsu da yükseliyor

09.11.2021 11:24

Ju Jitsu Federasyonu tarafından düzenlenen Seviye belirleme seminerinde Edirne Kutlu Spor Kulübü öğrencilerinden Arda Dekçi ve Sadık Göbel Ju Jitsu branşında siyah kuşak 1. Dan seviyesine yükseldi.

Edirne Ju Jitsu da yükseliyor

Ju Jitsu Federasyonu tarafından 5-7 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Federasyonu Seviye belirleme seminerinde, Edirne Kutlu Spor Kulübü öğrencilerinden Arda Dekçi ve Sadık Göbel Ju Jitsu branşında Siyah Kuşak 1. Dan seviyesine yükselerek büyük başarı gösterdiler,

Ju Jitsu Antrenörü ve Kulüp Başkanı Fatih Kutlu, uzun süredir emek veren sporcularının üstün başarı ile siyah kemer 1. Dan ustalık seviyesine yükselmeleri hem kulüplerini hem de Edirne adına başarılı bir adım olduğunu belirterek, “Bundan sonraki süreçte turnuvalara katılıp Edirne’ye madalyalar getirmeyi hedefliyoruz. Organizasyondan dolayı Federasyon Başkanımız Hulusi Elmas’a, As Başkanımız Nejat Çağlar’a, Genel Koordinatör S. Mehmet Hallaç’a ve tüm Yönetim Kuruluna teşekkür ederim” dedi.

JİU JİTSU NEDİR?

Jiu Jitsu özellikle rakibi yakalama ve yerde mücadeleye odaklanan bir savaş sanatı, spor ve kişisel korunma (yakın savunma) yoludur.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler