“Esnaf ve vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

16.05.2020 12:32

“Esnaf ve vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada esnaf ve vatandaşların yanında olacaklarını bildirdi.

Ilık, yaptığı yazılı açıklamada, yerel basında çıkan “esefle kınıyoruz, esnaf odalarından KTSO Başkanı Soner Ilık’a sert tepki” habere ilişkin basın açıklama yapma gereği duyduğunu belirtti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Belediye Meclisi Olağanüstü Toplantısı’nda usule aykırı olarak karara bağlanan, oda üyelerinin ve tüm esnafın zararına olan işyerleri için su fiyatlandırmasında kademeli sistemi ve yeni fiyat tarifesini eleştirdiklerini ifade eden Ilık, cevabın muhatabı yerine bazı oda, borsa, birlik başkanları ve bir kooperatif başkanından geldiğini bildirdi.

Açık bir şekilde kişisel saldırı niteliği taşıyan ifadelerin de yer aldığı açıklamayı şaşkınlıkla takip ettiğini aktaran Ilık, açıklamasında şunlara yer verdi:

“Yazıda ifade edilen, tüm bu borç erteleme ve çeşitli bedellerin alınmaması gibi tedbirler belediye tarafından düşünülmüş gibi bir algı oluşturulmaya çalışılmıştır. Esnaf ve vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

(AA)

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler