Furkan Andıç iyileşerek Edirne’ye döndü

09.05.2022 10:36

TRT1’in Edirne’de çekilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Kara Tahta’nın Atlas rolüyle tanınan başrol oyuncularından Furkan Andıç, dizinin çekimleri esnasında talihsiz bir kaza geçirerek ameliyat olmuştu.

Furkan Andıç iyileşerek Edirne’ye döndü

TRT1’in Edirne’de çekilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Kara Tahta’nın Atlas rolüyle tanınan başrol oyuncularından Furkan Andıç, dizinin çekimleri esnasında talihsiz bir kaza geçirerek ameliyat olmuştu. Çekimlere sağlık molası veren oyuncu Andıç, hayranlarının ‘ne zaman geri döneceksin?’ soruları üzerine sosyal medya hesabından Edirne konum etiketiyle cevap verdi.

Miray Daner, Cengiz Bozkurt gibi birçok ünlü ismin yer aldığı Kara Tahta dizisinin başrol oyuncusu Furkan Andıç, geçtiğimiz günlerde aksiyon sahnesinde talihsiz bir kaza geçirdi. Sahne sırasında sağ bacağının menüsküsü yırtılan Andıç, ilk olarak Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi’ndeki müdahalesi sonrası İstanbul’da özel bir hastaneye götürülerek ameliyata alındı.

3 saatlik operasyon sonrası hastaneden taburcu edilen Furkan Andıç evinde istirahate çekilmişti. Hayranlarının ‘ne zaman geri döneceksin?’ soruları üzerine, hafta sonu sosyal medya hesabından paylaşım yapan Furkan Andıç “Back in the game” oyuna geri döndü paylaşımı ve Edirne konum etiketiyle cevap verdi.

Furkan Andıç’ın bu paylaşımı sonrası, Atlas karakterinin ve Kara Tahta dizisinin çekimlerinin kaldığı yerden devam ederek dizinin kendi gününde yayında olacağı paylaşımları yapıldı.

 

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler