13.9 C
Edirne
17:19 - 25 Şubat 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Bölge Haberleri

Kadir amca, 57 yıllık öğretmen eşini sevgiyle anıyor

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde 81 yaşındaki Kadir Aracı, geçen ocak ayında kaybettiği 57 yıllık eşini “Sevgililer Günü”nde fotoğraflarına bakarak özlemle anıyor.

Kadir Aracı, 2 Ocak’ta geçirdiği rahatsızlık sonucu 79 yaşında yaşamını yitiren, Kapaklı’nın ilk kadın öğretmenlerinden olan eşi Sabret Aracı ile geçen günlerini unutamıyor.

Sevgililer Günü’nde eşinin fotoğraflarına bakarak anılarını tazeleyen Aracı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 57 yıllık eşini kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını söyledi.

Bugün erkenden eşinin mezarına çiçek bıraktığını anlatan Aracı, şöyle konuştu:

“Tavsiyem; hayatta olanların sevgisini, sevgilisine ömür boyu göstermesidir. Sevgililer Günü’ne eskiden bu kadar önem verilmiyordu. Bizim saygımız sevgimiz sonsuzdu. Genç çiftler birbirlerine toleranslı davranmalı. Bir meseleyi uzatırlarsa anlaşmazlıklar olur. Yeni evli çiftlerde günümüzde çok boşanan var. Tavsiyem meseleleri uzatmadan saygı ve sevgi ile çözmeleridir” dedi.

(AA)

Diğer Haberler

Kadınlar, ‘En Güzel Köy’de turizm için kolları sıvadı

Son Haber

Babasını bıçakla öldüren şüpheli tutuklandı

Son Haber

Çekçek ile hurda toplayanlara izin yok

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla