8.9 C
Edirne
15:22 - 21 Şubat 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Siyaset

Karamollaoğlu Edirne’ye geliyor!

Saadet Partisi’nin Edirne İl Kongresi Genel Başkan Temel Karamolloğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilecek. Pazar günü saat:14.00’da Keyif Düğün Salonunda (Sanayi) yapılacak olan Saadet Partisi Edirne İl kongresi için tüm hazırlıkların tamamlandığı bildirildi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran; “İl kongremiz için bütün teşkilatlarımız canla başla hazırlandılar. Pazar günü Edirne’mizde ‘Saadet rüzgârı’ esecek” dedi.

Saadet Partisi İl Kongresine Genel Başkan Temel Karamolloğlu’nun katılacağını aktaran Demirkıran, “Ülkemiz ve bölgemiz çok önemli bir zaman sürecinden geçmektedir. Adaletsizlik hiçbir zaman olmadığı kadar ciddi boyutlara çıkmıştır. Günü birlik kararlarla, rüzgâra göre, plan ve program olmadan ülke yönetilemez. Dün beyaz denilene bugün siyah denilirse işin içinden çıkılamaz. Hamasetle siyaset olmaz. Dünyada hâkimiyet kurmak isteyen Siyonist zihniyet var. Siyonizm’in karşısında durmak şuur gerektirir. Azim gerektirir. Ülke çapında gerçekleştirdiğimiz kongreler sıkıntılara çare olacak reçetelerin açıklandığı platformlardır. Milli Görüş’ün yeniden iktidarını müjdelemektedir” dedi.

Teşkilat mensuplarının ve STK’ların yanı sıra tüm halkımızın da davet edildiği kongreye yüksek bir katılım bekleniyor.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Akşener, esnafı dinledi

Son Haber

Amatör spora 160 bin 500 TL destek

Son Haber

Proje Yarışmalarına rekor başvuru

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla