Keşan Hıdırellez Şenlikleri’ne hazırlanıyor

07.04.2022 10:53

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İlçede gerçekleştirilecek olan Hıdırellez Şenlikleri kapsamında ünlü sanatçı Suzan Kardeş ile bir araya gelerek planlama toplantısı yaptı. Helvacıoğlu, şenliklere Keşan’ın dünyaca ünlü klarnet virtüözü Serkan Çağrı'nın da performansı ile katılacağını söyledi.

Keşan Hıdırellez Şenlikleri’ne hazırlanıyor

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İlçede gerçekleştirilecek olan Hıdırellez Şenlikleri kapsamında ünlü sanatçı Suzan Kardeş ile bir araya gelerek planlama toplantısı yaptı. Helvacıoğlu, şenliklere Keşan’ın dünyaca ünlü klarnet virtüözü Serkan Çağrı’nın da performansı ile katılacağını söyledi.

Edirne’nin Keşan İlçesi’nde 5-6 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Hıdırellez Şenlikleri için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Ünlü sanatçı Suzan Kardeş ile bir araya gelen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, gerçekleştirilecek olan konser ve etkinliklerle ilgili planlama toplantısı yaptı.

Hıdırellez Şenlikleri’nde birçok sürpriz hazırladıklarını belirten Belediye Başkanı Helvacıoğlu, “Keşan Belediyesi olarak 5-6 Mayıs tarihlerinde gerçekleştireceğimiz bir bahar geleneği olan Hıdırellez Şenlikleri programımızla ilgili olarak Ünlü Sanatçı Suzan Kardeş, ekibi ve Keşan Belediyesi ekibimizle planlama toplantımızı gerçekleştirdik. Dünyaca Ünlü Klarnet Virtüözü Hemşerimiz Serkan Çağrı’nın da muhteşem performansı ile katılacağı şenliklerimizle ilgili şimdiden çok heyecanlıyız. Baharın müjdecisi Hıdırellez kutlamalarımızda konser ve etkinliklerin yanı sıra çeşitli sürprizlerimiz de olacak” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Hülya Çakır

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler