DOLAR 31,1251 0.27%
EURO 33,7619 0.38%
ALTIN 2.029,66-0,13
BIST 9.334,13-0,43%
BITCOIN 16647995,29%
Edirne
15°

KAPALI

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

Köy muhtarlarıyla kış hazırlıklarını konuştu

Köy muhtarlarıyla kış hazırlıklarını konuştu

ABONE OL
5 Aralık 2019 16:10
Köy muhtarlarıyla kış hazırlıklarını konuştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ardino (Eğridere) Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, köylerde görev yapan muhtarlar ve muhtar vekilleriyle 2019 yılının son çalışma toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram, Belediye Başkan yardımcıları Necmi Mümünhocov ve Nasko Küçükov, Belediye Genel Sekreteri Müh. Kemal Aliev, belediyede şube müdürleri, Yangın Güvenliği ve Sivil Savunma Ardino İlçe Müdürü Başmüfettiş Kalin Grudev de hazır bulundular.

Toplantıda ilçede kışa yapılan hazırlıklar ele alındı. Ardino İlçe Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi Başkanlığını da yürüten Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, ilçenin tamamen kış mevsimi için hazır olduğunu söyledi. Muhtarlar, Belediye Başkanı’na yönettikleri yerleşim yerlerinde kışa yapılan hazırlıklar hakkında bilgi verdiler.

Başmüfettiş Kalin Grudev, muhtarları ve muhtar vekillerini kış mevsiminde ısıtıcı kullanımı için yangın güvenliği kuralları ile tanıştırdı. Başmüfettiş Grusev, yaşlıların, yalnız yaşayanların ve engelli insanların ısıtıcı kullanımına odaklandı.

Bulgar Kızılhaç Örgütü (BÇK) Ardino İlçe Başkanı Müh. Mehmet Aliev, muhtarlara Yoksullar İçin Avrupa Destek Fonu tarafından sağlanan Gıda ve / veya Temel Malzeme Desteği Operasyonel Programı kapsamında gıda dağıtımına başlandığını ve ilçede yaşayan toplam 1073 ihtiyaç sahibine gıda paketi dağıtılacağını bildirdi. Aliev, gıda dağıtımında yardımda bulunan muhtarlara şimdiden teşekkürlerini sundu.

(http://kircaalihaber.com/)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.