26.1 C
Edirne
12:44 - 13 Ağustos 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

 Milli Eğitim Müdürü Arpacı’dan velilere ‘evde kalın’ mesajı

Edirne Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı, velilere evlerinde kalmaları çağrısında bulundu.

Arpacı, yayımladığı mesajında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında öğrencilerin okuldan uzak kalmalarına rağmen, Milli Eğitim Bakanlığının aldığı tedbirlerle hayattan ve eğitimden uzak kalmadıklarını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sürecin en sağlıklı şekilde yürümesi için tüm imkanları titizlikle kullandıklarını ifade eden Arpacı, şunları kaydetti:

“Siz değerli velilerimiz de evlerinizde eğitimin değişmez bir parçası olarak çocuklarınız için bizim gibi en iyisini istiyor ve sürece büyük bir özveriyle destek veriyorsunuz. Birlikte aştığımız her zorluk gibi bu günleri de elbet aşacağız. Bu yolda bizimle yürüdüğünüz, evde kalıp çocuklarınızın geleceği adına bize tüm gücünüzle destek olduğunuz için sizlere en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Unutmayın çocuklarımız gülerse, dünya güler. Evde kalın, sağlıkla kalın.”

(AA)

Diğer Haberler

Kırkpınar’ın yapılıp yapılmayacağı vaka durumuna bağlı!

Mutlu Akbaşak

Korudağı’ndaki orman yangını söndürüldü

Mutlu Akbaşak

Süt üreticilerini destekleyen protokol   

Mutlu Akbaşak

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla