3.9 C
Edirne
09:12 - 2 Nisan 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Siyaset

Saadet Partisi’nden Havsa ziyareti

Saadet Partisi Edirne İl ve Havsa İlçe Teşkilatı, Havsa ilçesinde bir dizi ziyaretlere bulundu.

Ziyaretlere Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, İl’den Havsa İlçe Sorumlusu Cemal Kaya ve bazı Yönetim Kurulu üyeleri katıldılar.

Havsa İlçe Teşkilatından ise İlçe Başkanı Sami Günsel, Murat Aladağ ve bazı Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Ziyaret programı çerçevesinde Ziraat Odası, Kamyoncular Kooperatifi ile Havsa İlçesi’nin tek gazetesi Batı Ekspres Gazetesi ziyaret edildi. Ziyaretlerde Havsa İlçesi’nin sorunları üzerinde duruldu.

Havsa İlçesinde yapılan ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan İl Başkanı Ali Demirkıran, “Tarım ve Hayvancılığın sürekli kan kaybettiğini, Köylerimizin her geçen gün peyderpey boşaldığına şahit olduk. Çünkü çiftçi sahipsiz. Girdiler sürekli bir şekilde artıyor, gelirle azalıyor, borçlar artıyor” dedi.

Nakliyecilerin de işlerinin her geçen gün kötü gittiğini kaydeden Demirkıran, mesela Havsa kooperatifimizde görüştüğümüz arkadaşlar araçlarını yenileyemediklerini, son beş yıldır kimsenin yeni araç alamadığını söylediler.

Ali Demirkıran, birçok esnafın da ziyaret edildiği programda yapılan şikâyetleri ise şöyle dile getirdi, “Esnafın durumu kötüye gidiyor. İşler her geçen gün azalıyor. Ekonomik bakımdan hiç bu kadar kötü duruma düşmedik. Masrafların altından kalkamıyoruz” dediklerine vurgu yaptı.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Selimiye’den “Evde Kal Türkiye” mesajı

Son Haber

Ülkemizde 24 saate 63 can kaybı! İlk kez illerdeki vaka sayıları açıklandı…

Son Haber

Mobilya mağazası alev alev

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla