5.6 C
Edirne
13:38 - 22 Şubat 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Siyaset

Saadet Partisi’nden Kudüs çağrısı!

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Pazar günü İstanbul Yenikapı’da yapılacak “Büyük Kudüs Mitingi” ilgili bir çağrıda bulunarak, “Pazar günü bütün kimliklerden sıyrılıp tek vücut, tek yürek olma günüdür. Bugün Kudüs için ihtilaflarımızı bir kenara bırakma, ittifak etme günüdür. Bütün halkımızı mitinge davet ediyorum” açıklamasını yaptı.

“BEDELİ NE OLURSA OLSUN BOP’UN KARŞISINDA DURACAĞIZ!”

Ali Demirkıran sözlerini şöyle sürdürdü, “Filistin, Siyonizm’in Büyük Orta Doğu Projesi (BOP)’nin merkezidir. Siyonist İsrail rejimi burayı merkez yaparak Arz-ı Mev’ud (Büyük İsrail Devleti’ni kurma) projesini gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Ama bedeli ne olursa olsun BOP’un karşısında duracağız!” dedi.

“SİYONİZM’E KARARLILIĞIMIZI GÖSTERECEĞİZ!”

Kudüs’ün İslam aleminin önemine vurgu yapan Demirkıran, “Kudüs demek; Mekke, Medine, Şam, Trablus, Urumçi, Arakan, İstanbul… demektir. Eğer bugün Kudüs’ü müdafaa edemezsek yarın Diyarbakır’ı, Konya’yı, İstanbul’u müdafaa edemeyiz. Bu sebeple Dünya Siyonizm’ine kararlılığımızı göstermek için 9 Şubat Pazar günü saat 14.00’te İstanbul – Yenikapı meydanında olacağız” şeklinde konuştu.

Büyük Kudüs Mitingi’ne katılımla ilgili çalışmaların hızla sürdürüldüğünü belirten Ali Demirkıran, “Bu önemli mitinge katılmak isteyenler cumartesi günü saat 12.00 ‘ye kadar İl Teşkilatımıza müracaat edebilirler” dedi.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Millet Kıraathanesi’ne yoğun ilgi

Son Haber

Barodan o karara tepki

Son Haber

Altında yükseliş sürecek

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla