“SMS Fatura ile daha yeşil Keşan”

02.04.2021 10:42

Keşan Belediyesi “SMS Fatura” ile hem vatandaşa hem doğaya kazandırıyor. SMS Fatura'ya geçin faturanız cepte, ağaçlar yerinde kalsın.

“SMS Fatura ile daha yeşil Keşan”

Keşan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Yasin Paçaman yaptığı açıklamada, hayata geçirilen SMS Fatura uygulaması hakkında bilgi verdi.

“SMS FATURA” UYGULAMASINA GEÇİN HEM SİZ HEM DE DOĞA KAZANSIN”

Paçaman, “SMS Fatura”nın hem doğaya hem de vatandaşa kazandırdığını kaydederek, “Kağıt kullanımının azalmasıyla daha fazla ağaç kesilmesinin önüne geçilecek. Günümüzde neredeyse herkes cep telefonu kullanıyor. Kaybolma riski bulunmayan ve çevreyi koruyan ‘SMS Fatura’ uygulaması vatandaşımızca tercih edilmeli. Çevremizi korumak ve gelecek nesillere aktırmak adına vatandaşlarımızdan ‘SMS Fatura’ya geçmelerini rica ediyoruz. ‘SMS Fatura’ya geçin rahat edin. Çünkü ‘SMS Fatura’ güvenlidir ve daima cebinizdedir” dedi.

“HAYDİ ‘SMS FATURA’YA GEÇİN FATURANIZ CEPTE AĞAÇLAR YERİNDE KALSIN”

Keşan Belediyesi olarak temiz çevrenin gelecek nesillere aktarılması amacıyla çevreye duyarlı çalışmalara devam ettiklerini belirten Yasin Paçaman, sözlerini şöyle tamamladı: “Teknolojinin insanlığa sunduğu imkanlardan faydalanmalıyız. Bu çalışmalarımıza halkımızın destek vererek, SMS fatura uygulamasına geçmesini bekliyoruz. Vatandaşlarımız SMS faturaya kolayca kayıt olabilir. Vatandaşlarımız, SMS fatura uygulamasına geçmek için; ‘YEŞİLKEŞAN’ boşluk, abone numarası boşluk ve TC kimlik numarasını yazarak, 0535 036 64 59’a göndererek kolayca kayıt olabilir ve Keşan’ımızın daha yeşil kalmasına katkıda bulunabilir. Haydi ‘SMS Fatura’ya geçin faturanız cepte ağaçlar yerinde kalsın. ‘SMS Fatura’ ile daha yeşil Keşan.”

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler