Toplu sözleşme imzaladılar

04.11.2020 11:01

Toplu sözleşme imzaladılar

Hak İş Konfederasyonu Hizmet İş Sendikası Edirne İl Başkanlığı tarafından Yenikarpuzlu Belediyesi ile bir süredir devam eden görüşmeler sonunda toplu iş sözleşmesi imzalandı. Hak İş Konfederasyonu Hizmet İş Sendikası İl Başkanı Emre Promet ile Yenikarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi kapsamında sendika üyelerinin ücretlerine ve sosyal haklarına yüzde 25 oranında zam yapıldığı belirtildi.

“HAYIRLI OLSUN”

Toplu iş sözleşmesinin imzalamasında emeği geçenlere teşekkür eden Hak İş Konfederasyonu Hizmet İş Sendikası İl Başkanı Emre Promet, “Üyelerimizin iş barışını korumak adına, kırmadan, dökmeden ancak haklarında belediyemizin imkanları dahilinde alındığı bir sözleşme imzaladık. Sendika olarak başarılı çalışmalara, başarılı projelere ve işçilerimiz için yapacağımız mücadelelere devam edeceğiz. Tüm belediye çalışanlarımıza hayırlı olsun” dedi.

“EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİ MAĞDUR ETMEYECEK SÖZLEŞMEYİ İMZALADIK”

Toplu sözleşmenin tüm çalışanlara hayırlı olması dileğinde bulunan Yenikarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay, “Belediyemizin imkanları dahilinde, emekçi kardeşlerimizi mağdur etmeyecek şekilde sözleşmeyi imzaladık, emekçi kardeşlerimize ve belediyemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler