27.2 C
Edirne
16:54 - 8 Temmuz 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Bölge Haberleri

Türkiye, Mehmetçik için tek yürek oldu

Kırklareli’nde Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda kalan öğrenciler İdlib’de rejim unsurlarının saldırısında şehit düşen askerlere ilişkin, Mehmetçiğe destek amacıyla binalarındaki ışıklarla ‘TSK’ yazdı.

Kırklareli Hundi Hatun Kız Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler odalarındaki ışıklarla ‘TSK’ yazarak, saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı’nı okudu.

Bazı öğrenciler ise cep telefonlarıyla TSK yazısını fotoğrafladı.

Gençlik ve Spor Müdürü Emrah Yüksel Babuşçu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

Türk milletinin her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu ifade eden Babuşçu, Mehmetçiğin moral ve motivasyonunu arttırmak için binalarına TSK yazdıklarını ifade etti.

Şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileğinde bulunan Babuşçu, TSK yazısını zaman zaman yazmayı planladıklarını söyledi.

(AA)

Diğer Haberler

“Kıyıköy Sahili’nde, kirliliğin azaldığı belirlendi”

Harun Aker

‘Bisiklet Taksiler’, Kovid-19 ayarıyla sefere başladı

Harun Aker

Devrilen traktörün altında kalan sürücü, ağır yaralandı

Harun Aker

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla