Uyanıktır’a ödülü verildi

09.03.2021 10:16

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği (TÜKD) Edirne Şubesi Yönetim Kurulu'nun Yöresine Değer Katan Önder Kadın Ödülü'ne layık gördüğü Hudut Gazetesi Sahibi Gönül Uyanıktır'a ödülü 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde takdim edildi.

Uyanıktır’a ödülü verildi

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği (TÜKD) Edirne Şubesi Yönetim Kurulu’nun Yöresine Değer Katan Önder Kadın Ödülü’ne layık gördüğü Hudut Gazetesi Sahibi Gönül Uyanıktır’a ödülü 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde takdim edildi. Uyanıktır,”Bu ödül benim için itici güç, gençler içinde örnek olmasını diliyorum” dedi.

TÜKD Edirne Şubesi tarafından Yöresine Değer Katan Önder Kadın ödülü, ödülün sahibi Hudut Gazetesi sahibi Gazeteci Gönül Uyanıktır’a takdim edildi. Dernek Başkanı Vildan Yazıcı beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Serpil Koçmer ve Fatma Bayko Hudut Gazetesi’ni ziyaret etti. Başkan Yazıcı Gönül Uyanıktır’ın ödüle çok fazlasıyla layık olduğunu söyledi.

“BU ÖDÜL BENİM İÇİN İTİCİ GÜÇ OLDU”

Ödüle layık görülmekten büyük onur ve mutluluk duyduğunu ifade eden Uyanıktır da şunları söyledi:

“Çok teşekkür ediyorum. Bu kriterlere göre değerlendirilmek ve böyle bir ödüle layık görülmek beni çok fazlasıyla mutlu etti. Ben de Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Edirne Şubesi’ne çok teşekkür ediyorum. Bu benim için itici güç gençler içinde örnek olmasını diliyorum.”

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler