DOLAR 32,2444 0.05%
EURO 34,9797 -0.12%
ALTIN 2.431,28-0,63
BIST 10.629,23-0,45%
BITCOIN 2188573-0,71%
Edirne
21°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası sona erdi

Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası sona erdi

ABONE OL
8 Nisan 2023 12:08
Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası sona erdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirne’de Ortaokullar arasında düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası sona erdi. Dereceye giren öğrencilere ödülleri ve belgeleri düzenlenen törenle verildi.

Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası’nın Merkez İlçe Ortaokullar Finali Plevne İlkokulu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Okulun Konferans Salonunda gerçekleştirilen turnuvaya İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, Turnuva Hakem Kurulu Üyeleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı turnuvada öğrenciler Mangala, Küre, Kulami, Pentago ve Reversi oyunlarında yarıştı.

Turnuva sonunda dereceye giren öğrencilere ödülleri ve belgeleri İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı tarafından verildi.

Turnuva sonunda ilk üçe giren öğrenciler il finaline katılmaya hak kazandı.

Akıl Zeka Oyunları Turnuvası dereye giren öğrencilerin isimleri ve okulları ise şöyle sıralandı;

MANGALA

1.Beyzanur Karabulut (Lala Şahinpaşa Ortaokulu), 2.Zehra Akkuş (Ticaret Ve Sanayi Odası Ortaokulu), 3.Beren Ceylan Elçioğlu (Mehmet Ruşen Erkurt Ortaokulu)

KÜRE

1.Abdullah Said Bilik (Akmercan İmam Hatip Ortaokulu), 2.Ali Aydoğdu (Özel Edirne Koleji Ortaokulu), 3.Ahmet Yasin Girgin (Büyükdöllük Ortaokulu)

KULAMİ

1.Ayşe Şirin (Tayakadın Şehit Cem Havale Ortaokulu), 2.Celal Tuna Değirmen (Mehmet Ruşen Erkurt Ortaokulu), 3.Emirhan Erbay (Atatürk Ortaokulu)

PENTAGO

1.Ceylan Yıldız (Tayakadın Şehit Cem Havale  Ortaokulu), 2.Musab Berat Issı (Akmercan İmam Hatip Ortaokulu), 3.Görkem Alırat (Cumhuriyet Ortaokulu)

REVERSİ

1.Ecrin Kızılkan (Büyükdöllük Ortaokulu), 2.Sudenur Bektaş (Selimiye İmam Hatip Ortaokulu), 3.Bertuğ Sarı (Mehmet Ruşen Erkurt Ortaokulu)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.