Aksal, Bakan Varank ile görüştü

19.10.2022 17:22

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret etti.

Aksal, Bakan Varank ile görüştü

TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Sanayi ve Teknoloji Bakanı’nı Mustafa Varank’ı TBMM’de ziyaret etti.

“HEMŞEHRİLERİM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Görüşme sonrası açıklamalarda bulunan Milletvekili Aksal, “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ı TBMM’de ziyaret ettik. Edirne’mizi her alanda destekleyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sayın Bakanımıza bölgemizi adeta bir gıda üssü yapacak olan, pazarlara yakınlığı ile ilçemize, ilimize ve bölgemize değer katacak olan Keşan Gıda İhtisas OSB’nin ek yatırım programına alınması konusunda destekleri için hemşerilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

“SÜREÇLERİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Edirne’de devam eden OSB projelerinin hem Edirne hem Ankara ayağını yakından takip ettiklerini belirten Milletvekili Aksal, “Sayın Bakanımızla gerçekleştirdiğimiz görüşmemizde Keşan Gıda İhtisas OSB ve İpsala Karma OSB’nin hızla tamamlanması için yol haritası hususunda ve İlimizde devam eden/planlanan bakanlık projelerine ilişkin istişarelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler