Aksal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Diyarbakır’daydı

10.07.2021 12:54

Edirne Milletvekili Aksal Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Diyarbakır ziyaretine eşlik etti.

Aksal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Diyarbakır’daydı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır annelerini, özel bir heyet oluşturarak ziyaret etti. Genel başkan yardımcıları milletvekillerinin de bulunduğu heyette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Edirne Milletvekili Fatma Aksal’da eşlik etti.

Gün boyu süren programlar sonrası açıklamalarda bulunan Aksal, “Cumhurbaşkanımız çok hassas ve önemli bir ziyarette bulundu. Diyarbakır annelerinin yanında olduğunu, bu devletin gücünü, vatandaşını hiçbir terör örgütünün eline bırakmayacağını tüm dünyaya bir kez daha gösterdi. Hükümetimiz ve iktidarımızın; Milletimizi, çocuklarımızı, gençlerimizi 7’den 70’e her bir vatandaşımızı ne denli hassasiyetle kucakladığına defalarca şahit olduğumuz gibi bugün de burada annelerimizin korkusuzca verdikleri mücadeleye şahit olduk. Annelerimizin sesi, bu siyasi uzantıların ve bölücü terör örgütünün; karanlık ve insanlık dışı yüzünü ortaya koydu” dedi.

Diyarbakır’da gün boyu gerçekleşen programlara da eşlik eden Aksal, “Bugün her ilimizde olduğu gibi Diyarbakır’a yapılan hizmetleri yerinde görme ve Cumhurbaşkanımıza olan sevgi selini orada bizzat hissetme şansımız oldu. Hizmet için her gün bitmeyen bir çalışmaya; milletimizin bu sevgisi ve inancı güç oluyor” ifadelerini kullandı.

 

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler