Aksal’dan Gürkan’a ekmek göndermesi!

16.11.2020 11:40

AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı Fatma Aksal, Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın yaptığı görüşmenin ardından ekmek zammının geri çekildiğini hatırlatarak, “Sayın başkan bir hafta neyi beklemiş!” diye sordu.

Aksal’dan Gürkan’a ekmek göndermesi!

AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı Fatma Aksal, Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın yaptığı görüşmenin ardından ekmek zammının geri çekildiğini hatırlatarak, “Sayın başkan bir hafta neyi beklemiş! Görüşmelere CHP’li belediye meclis üyesinden başlasa Edirneliler bir hafta Türkiye’deki en pahalı ekmekten 3 lira/kg daha pahalı ekmek yemezdi” dedi.

Önceki gün Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Fırıncılar Derneği Başkan ve Üyeleri ile görüşmesinin ardından Edirne’de 2 lira olan ekmek fiyatı yeniden 1,5 liraya çekilmişti.

Sosyal medya hesabından Başkan Gürkan’ın fırıncılarla yaptığı ekmek zammına ilişkin görüşmeye değinen AK Parti Edirne Milletvekili ve KEFEK Başkanı Fatma Aksal, “Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan fırıncılar ile görüşmesinden sonra ekmek zammı geri çekilmiş! Sayın başkan bir hafta neyi beklemiş? Görüşmelere CHP’li belediye meclis üyesinden başlasa Edirneliler bir hafta Türkiye’deki en pahalı ekmekten 3 lira/kg daha pahalı ekmek yemezdi” ifadelerini kullandı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler