23.9 C
Edirne
21:49 - 4 Haziran 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Bölge Haberleri

Başkan Becan’dan esnaf ziyareti

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Uzunköprü İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ve İlçe Emniyet Müdürü Göksel Demiralp ile birlikte, korona virüsü konusunda esnafı ziyaret ederek duyarlı olmaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Korona Virüs ile mücadele kapsamında işyerleri kapanan esnaflar ve yanlarında çalışan vatandaşlara gıda yardımları ile desteğini sürdüren Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, araç trafiğine kapatılan ve yaya trafiğinin de kontrollü sağlandığı caddelerdeki esnafları ziyaret ederek; hijyen kurallarına uyulması ve mecbur kalmadıkça kalabalık ortamlarda bulunmamaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Başkan Özlem Becan, korona virüsüne karşı Uzunköprü Belediyesi olarak vatandaşların alacağı tedbirlerin en az yapılan çalışmalar kadar önemli olduğuna ve virüsün yayılmasını önlemek için kurallara uyulması gerektiğine vurgu yaparak: “Yaşadığınız zorlukları biliyoruz. Uzunköprü belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Uzunköprü benim ailem. Bu süreci hep birlikte atlatacağız” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Teke Deresi’ndeki kirliliğin, belediyeden kaynaklı olmadığını savundu

Harun Aker

13 tarla, açık arttırma usulüyle satıldı

Harun Aker

Geçici Satış Reyonları hazırlanıyor

Harun Aker

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla