Fenerbahçelilerden 20 aileye Ramazan desteği

31.03.2022 11:15

Edirne Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nedim Mercan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 80.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde, 20 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırılmak üzere Ramazan paketi ve hediye çeki takdim ettiler.

Fenerbahçelilerden 20 aileye Ramazan desteği

Edirne Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nedim Mercan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 80.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde, 20 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırılmak üzere Ramazan paketi ve hediye çeki takdim ettiler. Daha önceki kampanyalar gibi Ramazan Ayı’nda da yardımlaşma ve paylaşmaya değinen Edirne Fenerbahçeliler Derneği, Ramazan Ayı başlamadan ihtiyaç sahibi 20 ailenin gönlünü kazandı.

“20 AİLEYE RAMAZAN PAKETİ VE HEDİYE ÇEKİ”

Edirne Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nedim Mercan “Küçük bir Ramazan paketi ve hediye çeki büyük bir destek demek. Biz Edirne Fenerbahçeliler Derneği olarak bu sene Ramazan ayı yardım kampanyamızı Serhat şehri Edirne’mizin güzide okullarından ve ismi ile gönüllerimizde ayrı bir yeri olan 80.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nin kıymetli idareci, öğretmen ve öğrencileriyle buluşarak gerçekleştirdik. 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesinde görev yapan ve aynı zamanda yönetim kurulu üyelerimizden olan Tolga Onüçler ve Burkay Mazlum öğretmenlerimizin desteği ile ve diğer üyelerimizin katılımıyla 20 ihtiyaç sahibi ailemize Ramazan paketi ve hediye çeklerimizi okul müdürü sayın Fikret Tilfir’e takdim ettik. Dernek yöneticilerimizi sarı lacivert çubuklu formalarıyla karşılayan öğrencilerimiz ile yardımlaşma kampanyamız ve Fenerbahçe’miz hakkında sohbet edip keyifli ve unutulmaz bir gün geçirerek, hatıra fotoğrafları çekildik. Ramazan paketi ve hediye çeklerimizin hazırlanmasında derneğimize büyük destekler veren Oktay Topalova’ya teşekkürlerimizi sunar, Ramazan ayınızı en içten dileklerimizle kutlarız” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler