MHP Esetçe Belde Başkanlığı açıldı

09.02.2021 11:11

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan’ın katılımıyla İpsala’nın Esetçe Belde Başkanlığının açılışı gerçekleştirildi.

MHP Esetçe Belde Başkanlığı açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan’ın katılımıyla İpsala’nın Esetçe Belde Başkanlığının açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan İl Başkanı Tercan, MHP İl Yönetimi ve tüm teşkilatlarının 2023 yılında yapılacak seçimlerde başarıyı yakalayabilmesi için seferberlik içinde olduğunu söyledi.

MHP Esetçe Belde Başkanlığının açılışı geçtiğimiz MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan ve partililerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan MHP İl Başkanı Zakir Tercan, bugün Esetçe de tarihi bir gün yaşandığını belirterek, “Çünkü gönüllerin birleştiği güzel bir beldedeyiz. MHP Beldemizin açılışına vesile olan, Belediye Meclis Üyemiz, Belde Başkanımız Sayın Fedai Bülbül’e ve Yönetimine çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Estetçe halkının yanlarında olduklarını belirten Tercan, “Biz Estetçe halkının tercümanıyız, biz Esetçe halkının umut ışığı, herkesin ortak refleks ve paydasıyız. MHP birlik ve kardeşlik ocağıdır, MHP ilke, ülkü ve ahlak meşalesidir, MHP Estçe’dir. Esetçe halkının özü ve özetidir. MHP Edirne’de söz sahibi olacaktır. MHP hak ettiği yere gelecektir. MHP Edirne’de şaha kalkacak, herkes şaşıracak. MHP göreve hazırdır. Kimse MHP’nin yükselişini engelleyemez. Edirne’de; memur, işçi, esnaf, emekli, çiftçi, köylü MHP’ye sahip çıkmalıdır. Çünkü herkesin huzuru, mutluluğu için MHP’nin reçetesi hazırdır. Tek umut, tek çözüm MHP’dir. Başka yolu yoktur. Tek çare şüphesiz ki MHP’dir. Ey Edirne’nin güzel insanları titreyin ve kendinize dönün” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilkeli bir parti olduğuna vurgu yapan Tercan, “Geçmiş çizgisinde kırık yoktur. Tüm gayret ve faaliyetlerinin temelinde ülke çıkarları vardır. İşte bu anlayış içerisinde bugün üzerine düşen görevi yerine getirmiş ve 2023 Yılında yapılacak seçimlerde başarılı olmak için İl yönetimimiz kararlı bir şekilde yürümektedir, çalışmaktadır. Edirne’de MHP bugün bu inanç̧ ile ayaktadır. MHP İl Yönetimi ve MHP’nin tüm teşkilatları 2023 Yılında yapılacak seçimlerde başarıyı yakalayabilmesi için seferberlik içindedir” ifadelerini kullandı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler