DOLAR 32,1791 -0.16%
EURO 34,9636 0.02%
ALTIN 2.425,510,30
BIST 10.727,640,48%
BITCOIN 2206641-0,67%
Edirne
19°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

MHP’den gazetemize ziyaret

MHP’den gazetemize ziyaret

ABONE OL
20 Aralık 2019 10:33
MHP’den gazetemize ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Zakir Tercan ve partinin İl Yönetimi, dün gazetemizi ziyaret etti.

Yapılan ziyarette İl Başkanı Tercan göreve il yönetimiyle geldiklerinden beri yapılan çalışmaları anlatarak, gazetemize yayın hayatında başarılar diledi.

Tercan, Sonhaber Gazetesi’nin, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılapları doğrultusunda yayın hayatını sürdürdüğünü belirterek, güçlü yazar kadrosuyla korkusuzca duygu ve düşünceleri ifade eden bir gazete olduğunu söyledi.

“SONHABER GAZETESİ, EDİRNE’NİN, İLÇELERİN, KÖYLERİN, BELDELERİN, SESİ, KALBİ VE KULAĞIDIR”

Gazetenin köşe yazarlarından Lütfü Karakaş’ın kendisini Edirne’ye adayan bir yazar olduğunu ve Edirne’nin hayrına olan her şeyi köşesinde yazdığını belirten Tercan şunları söyledi;

“Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve İl Yönetimi olarak Sonhaber Gazetemizi ziyaret etmek için burada bulunmaktayız. Çünkü Sonhaber Gazetesi bizim için, Edirne için çok kıymetli, çok değerli bir gazetemiz. Çünkü Atatürk ilke ve inkılaplarına değer veren, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün fikrinde, işlerini-güçlerini ona göre hareket ettiren, Atatürk’ü fikri bazında sürekli savunan, ülkesinin devamlı yanında olan, milletinin yanında olan, üniter yapıya sahip çıkan bir gazetemizdir. Edirne’mizin sesidir, kalbidir, kulağıdır. Sonhaber Gazetesi’nin aynı zamanda yazarları da yiğitçe, dürüstçe, korkusuzca duygu ve düşüncelerini ifade eden, Edirne ilimizin, ilçelerimizin, köylerimizin, beldelerimizin de sesidir. Onun için bugün Sonhaber Gazetesi’ni ziyaret etmek istedik.

“CAMİAMIZ, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NİN, EDİRNE’DE HAKETTİĞİ YERE GELMESİNİ İSTİYOR VE ARZULUYOR”

Bizde bu arada Milliyetçi Hareket Partisi’nde göreve geldiğimiz günden bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla ilgili az ve öz bilgi sunmak isterim. Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığına ve il yönetimine geldiğimiz günden bugüne kadar güzel çalışmalar yapmaktayız. Partimizi iyi temsil etmek istiyoruz. Camiamıza yakışır şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Çünkü camiamız MHP’nin ivme kazandırılmasını, çıtasının yükseltilmesini ve MHP’nin Edirne’de hakettiği yere getirilmesini arzuluyor ve istiyor.Bizde il yönetimi olarak bu gaye içerisindeyiz, bu çalışma içerisindeyiz. İlçelerimizi geziyoruz. İlçe teşkilatlarımızı şu anda yapılandırdık, görevlerinin başındalar. Kurum ve kuruluşları sürekli geziyoruz. Esnaflarımızın dertleriyle, sıkıntılarıyla ilgileniyoruz, bu konuda demeçler veriyoruz. Bu nedenle şu anda Milliyetçi Hareket Partisi’ni iyi bir konuma getirdiğimizi düşünüyoruz. Bu vesileyle Sonhaber Gazetesi’de, Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve açıklamalarına gerçekten değer veren bir gazete. Biz kendilerine teşekkür ediyoruz.

“LÜTFÜ KARAKAŞ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ BİR YAZAR, ONUN TAKİPÇİSİYİZ”

Yazı işlerinden Edirne’de yiğit yazar olarak söylediğim Lütfü Karakaş bizim için çok değerli bir yazardır. Kendisini çok severim. Kendisi Edirne’nin hayrına olan çok güzel yazılar yazıyor köşesinde. Biz takipçisiyiz. Kendisini Edirne’ye adamış bir yazar. Ben onu tebrik ediyorum bu vesileyle de. Buradan da kendisine selamlarımı iletiyorum. Sizin de bizi daha canı gönülden desteklemenizi, basın açıklamalarımıza daha geniş yer vermenizi istiyorum” dedi.

Harun Aker

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.