MHP’nin Meriç İlçe binası açıldı

23.09.2021 11:50

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Meriç İlçesi’ndeki parti binası İl Başkanı Zakir Tercan’ın katılımıyla açıldı.

MHP’nin Meriç İlçe binası açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Meriç İlçesi’ndeki parti binası İl Başkanı Zakir Tercan’ın katılımıyla açıldı.

MHP’nin Meriç İlçesi’ndeki parti binası önceki gün MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Meriç İlçe Başkanı Tacettin Özsu ve partililerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan MHP İl Başkanı Zakir Tercan, bugün Meriç İlçesinde tarihi bir gün yaşandığını belirterek, “Çünkü gönüllerin birleştiği güzel bir İlçedeyiz. MHP Meriç İlçe binamızın açılışına vesile olan, MHP Meriç İlçe Başkanımız Sayın Tacettin Özsu’ya, İlçe Yönetimine ve emeği geçen herkese. Açılışımıza iştirak eden katılımcılara, misafirlerimize, Meriç halkına çok teşekkür ediyorum” dedi.

“2023 SEÇİMLERİ İÇİN SEFERBERLİK İÇİNDEYİZ”

MHP’nin birlik ve kardeşlik ocağı olduğunu belirten İl Başkanı Tercan, MHP ilke, ülkü ve ahlak meşalesidir, MHP Meriç’tir. Meriç halkının özü ve özetidir. Tek umut, tek çözüm MHP’dir. Başka yolu yoktur. Tek çare şüphesiz ki MHP’dir. Edirne’de MHP bugün bu inanç̧ ile ayaktadır. MHP İl Yönetimi ve MHP’nin tüm teşkilatları 2023 Yılında yapılacak seçimlerde başarıyı yakalayabilmesi için seferberlik içindedir. Yeni hizmete giren MHP Meriç İlçe binamız MHP ve Ülkücü camiaya hayırlı ve uğurlu olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler