DOLAR 32,1827 -0.14%
EURO 34,9625 0.04%
ALTIN 2.425,010,28
BIST 10.714,510,35%
BITCOIN 2204375-0,91%
Edirne
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

MHP’ye 100 yeni katılım

MHP’ye 100 yeni katılım

ABONE OL
22 Kasım 2022 12:51
MHP’ye 100 yeni katılım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, değişik siyasi partilerde olan dava arkadaşlarının baba ocağına döndüğünü belirterek, “MHP Edirne’de fırtına gibi esmeye devam ediyor. Yeni katılımlarla gücünü artıran MHP, 100 kişiyi daha gönül defterine kaydetti” dedi.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, yaptığı açıklamada, “Her İlçemizde olduğu gibi MHP Uzunköprü İlçemizde değişik siyasi partilerde olan dava arkadaşlarımız, Ülküdaşlarımız Baba Ocağına dönüyor… Edirne’de MHP güçlenmeye devam ediyor” dedi

MHP’nin Edirne’de fırtına gibi esmeye devam ettiğini ve yeni katılımlarla gücünü artıran MHP’nin, 100 kişiyi daha gönül defterine kaydettiğini belirten Tercan, “Türkiye hepimizin ortak değeri. Türk devletinin bekası bizim için her şeyden önemli. MHP bu devletin temel taşı, temel sigortasıdır. Allah birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin…Vatanımıza, milletimize, bayrağımıza, ezanımıza düşman olanlar hariç, herkes bizim için değerlidir. Sayın Genel Başkanımızın da dediği gibi bin yıllık kardeşliğimizi yaşamak ve yaşatmak için çabamız devem edecektir. MHP’ye ve Baba ocağına tekrar dönmeniz bizlere gurur verdiniz” dedi.

Tercan, şunları söyledi; “MHP’nin çıtasını yükseltmek için.. MHP’ye ivme kazandırmak için.. El ele, gönül gönüle, omuz omuza, sırt sırta vererek.. El birliğiyle 2023’da yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Milletvekili çıkarmak için çalışıyoruz. Allahın izniyle Milletvekili çıkaracağız! Yeni üyelerimiz ile gücümüze güç katıyoruz.. MHP’nin Edirne’de zirveye en zirveye yükselme hareketinin başlatıldığı, gönüllerin birleştiği, bütün mensuplarının kenetlendiği yerdir MHP… MHP ve Ülkücü Camia, Edirne İlimizde samimi, kararlı, heyecanlı ve güç birliği ile başarılı olacaktır.

Ülkücü harekete yeni bir soluk katmak, kutlu bir ufuk açmak için MHP’nin inançlı kadroları yeni bir şevk ve heyecanla hazırdır. Yüce Allah bu kutsal gaye uğruna sarf ettiğimiz emekleri ve içimizdeki bu vatan ve millet aşkını ve heyecanı karşılıksız bırakmayacaktır.

Edirne’de üç hilali daha yukarlara çıkarmak için İlçe Başkanlarımız ve yönetimleri bu yolda varını yoğunu ortaya koyarak, zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin çalışacaklarından ve başarılı olacaklarından asla şüphem yoktur.

Zaman MHP’nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır. MHP ve Ülkücü camia buna hazır ve kararlıdır. MHP’nin gönül kervanı, Edirne halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır.

Kendi özü, kendi sözü, kendi gücü olan MHP’yi Edirne’de başarılı kılmak için bizlerin ve bütün milliyetçilerin gayreti ve teveccühü ile 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde başarılı olacağız İnşallah…

Her birimiz birer dava adamı olmanın şuuruyla kenetlenmeliyiz. Üzerimize düşen her ne ise fazlasıyla yapmalıyız. Gün birlik günüdür. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım, bu oyunu bozalım.

İçimizde ve dışımızda, bize yakın veya bize uzak, her kese sevgi ve saygıyla yaklaşarak Edirne’de MHP’nin siyasi dinamiğini harekete geçirmeliyiz.

Şunu hiç bir zaman unutmayalım ki! Bütün davalar samimi insanların omuzları üstünde yükselir.

MHP Uzunköprü İlçe Başkanımız Sayın Onur Özer Ser’e, Yönetimine, Başkan Yardımcımız Sayın Doğan Çetin’e, Uzunköprü Kadın Kolları Başkanımıza ve yönetimine çok teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.