MHP’ye katılımlar sürüyor

07.04.2021 11:02

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Zakir Tercan, partilerine yeni üye olan 5 kişinin parti rozetlerini taktı. MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, zaman, MHP’nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanı olduğunu belirterek, “Partimize gelerek üye olan kardeşlerimiz, Edirne’de MHP'nin gücüne güç̧ katıyor” dedi.

MHP’ye katılımlar sürüyor

MHP Edirne İl Başkanlığı’na yeni üye katılımları sürüyor. Partiye yeni katılan 5 kişinin daha üye kayıtları gerçekleştirilerek parti rozetleri takıldı.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, “Zaman MHP’nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır” diyerek “Partimize gelerek üye olan kardeşlerimiz, Edirne’de MHP’nin gücüne güç̧ katıyor. İçimizde ve dışımızda, bize yakın veya uzak, herkese sevgi ve saygıyla yaklaşarak Edirne’de MHP’nin siyasi başarısını herkes görecektir” ifadelerini kullandı.

MHP’yi Edirne’nin her karış̧ toprağında beğenilen, sevilen ve umut bağlanan bir siyasi partiye dönüştürmek için gerekli açılımlar yaparak çalıştıklarını belirten Tercan, “Yüce Allah bu kutsal gaye uğruna sarf ettiğimiz emekleri ve içimizdeki bu Edirne aşkını ve heyecanı karşılıksız bırakmayacaktır. Zaman MHP’nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır. İl Yönetimi Edirne halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır. Sayın İlhan Epçelli, Sayın Mustafa Tapar, Sayın İbrahim Tekbaş, Sayın Sercan Koç, Sayın Bülent Duran Partimize gelerek üye olmuşlardır. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Kendilerine hayırlı olsun diyorum, teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler