Promet, Şube Başkanlığına getirildi

17.06.2021 10:42

Öz Sağlık İş Sendikası İl Başkanı Emre Promet, Genel Başkan Devlet Sert ve yönetim kurulu kararıyla şube başkanlığına getirildi.

Promet, Şube Başkanlığına getirildi

Öz Sağlık İş Sendikası İl Başkanı Emre Promet, Genel Başkan Devlet Sert ve yönetim kurulu kararıyla şube başkanlığına getirildi. Yaptığı özverili ve başarılı çalışmalarıyla bilinen Başkan Promet’in, tam zamanlı olarak Öz Sağlık İş Sendikası Edirne Şube Başkanlığı görevinde devam edeceği belirtildi.

“İL BAŞKANLIĞINDAN ŞUBE BAŞKANIĞINA”

Öz Sağlık İş Sendikası Edirne Şube Başkanı Emre Promet “Çok değerli mesai arkadaşlarım ve Sendikamızın kıymetli üyeleri ile 2014 yılında kadro istiyoruz diyerek, çıkmış̧ olduğumuz bu yolda Sendikamıza sahip çıkarak haklarımız için hep birlikte el ele, gönül gönülle mücadele ettik, emek harcadık. Halen yürünecek yol, yapacak çok isimiz var. İşte tam da bu sebepten dolayı Öz Sağlık İş Sendikası Genel Başkanımız Sayın Devlet Sert Beyefendi’nin ve Yönetim Kurulunun kararı ile Edirne Şube Başkanlığı olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Rabbim çıktığımız emek mücadelesinde bize inanan, bize güvenenlere karşı bizleri mahcup etmesin. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada emekçilere hizmet yolunda yorulacağız. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin inşallah. Tüm arkadaşlarımıza selam ve saygılarımla” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler