“Ramazan kolilerini bakkaldan alın”

12.04.2021 10:50

Edirne Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, Ramazan ayında hayırsever ve iş adamlarından yardım kolilerini bakkal esnafından tercih etmelerini konusunda gazetemiz aracılığıyla çağrıda bulundu.

“Ramazan kolilerini bakkaldan alın”

Edirne Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, Ramazan ayında hayırsever ve iş adamlarından yardım kolilerini bakkal esnafından tercih etmelerini konusunda gazetemiz aracılığıyla çağrıda bulundu.

Yarın başlayacak olan Ramazan’ın öncesinde yaşanan salgın süreci ile beraber maddi imkansızlık yaşayan bir çok aileye yapılacak erzak yardım kolileri konusunda bakkal esnaflarının hazır bulunduğunu ve bilgilendirildiklerini söyledi. Yapılacak erzak kolilerinin doğru yere ulaşacağını söyleyen Başkan Yaşagör “Mahalleyi en iyi tanıyan bakkaldır. Kimin ne kadar ihtiyacı olduğunu bilen bakkaldır. Herkes gönül rahatlığıyla yapmış olduğu yardımın yerine ulaşacağını bilmesini isterim” şeklinde ifade etti.

“ERZAK KOLİLERİ BAKKAL ESNAFINDAN HAZIRLATILMASINI TALEP EDİYORUZ”

Her sene iş adamları ve hayırseverler tarafından Ramazan ayında  yapılan gıda yardım kolilerinin bu Ramazan’da mahalleliyi ihtiyaç sahiplerini tanıyan bakkal esnafı tarafından hazırlatılması gerektiğini söyleyen Edirne Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Süleyman Yaşagör “Sizin vesilenizle şunu gündeme getirmiş olalım. Kesinlikle Ramazan ayı itibariyle iş adamlarımız ve hayırseverler yapacakları koli yardımlarında en yakın bakkalını tercih edip, bu bakkalından ihtiyaç sahibi kişilere gıda erzak kolisi hazırlatmalarını talep ediyoruz. Üyelerimizde bu konuda bilgilendirildi. Kesinlikle bu anlamda üyelerimize destek verilmesi gerek. Çünkü mahalleyi en iyi tanıyan bakkaldır. Kimin ne kadar ihtiyacı olduğunu bilen bakkaldır. Herkes gönül rahatlığıyla yapmış olduğu yardımın yerine ulaşacağını bilmesini isterim” dedi.

“VATANDAŞIMIZ İÇİN RAMAZAN HAZIRLIĞIMIZI TAMAMLADIK”

Ramazan Ayı için enerji sağlayan gıda çeşitlerinin bakkal esnafları tarafından hazırlandığını dile getiren Başkan Süleyman Yaşagör, “Gelen Ramazan ayı ile ilgili tabiki bizim esnafımızda ramazan çeşitlerini tezgahımıza koyduk. Ramazan ayı içerisinde tabiki insanlarımızın bu anlamda alacağı enerjili gıdaları ağırlık vereceğinden dolayı bizlerde işletmelerimizde bu çeşitlerimizi tamamladık. Müşterilerimiz sağlıklı bir şekilde işletmelerimizden, üyelerimizden alış veriş yapabilirler” şeklinde sözlerine yer verdi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler