Saadet’in mahalle ziyaretleri sürüyor

15.12.2021 12:23

Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mansur İriş, mahalle ziyaretlerine devam ettiklerini belirterek, partilerine üye olanlarda ciddi artış yaşandığını belirtti.

Saadet’in mahalle ziyaretleri sürüyor

Saadet Partisine ilgisinin her geçen gün arttığına işaret eden Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mansur İriş; “Merkez ilçe teşkilatımız 24 Ekim’de kongresini yaptı. Akabinde kongrede seçilen yeni yönetim kurulumuzla haftalık toplantılarımıza başladık. Mahalle sorumlularımızı ve birim başkanlıklarımızı belirledik. Mahalle sorumlularımız her hafta mahallelerine ziyaret gerçekleştiriyorlar. Mahallelinin sorunlarını tespit ediyorlar. Esnafımızın dertlerini dinliyorlar. Yaptığımız ziyaretler bize şunu gösterdi. Halkımız mevcut iktidarın yanlış ekonomi yönetiminden rahatsız. Pahalılık ve işsizlik geçim problemi oluşturuyor. Vatandaşımız arayış içerisinde. Partimize ilgi çok yüksek. Kime üye olmayı teklif ettiysek üyeliği kabul ediyor. Üye sayımızda ciddi bir artış var elhamdülillah. Teşkilatımızın motivasyonu çok yüksek. İlk seçimlerde hem yerelde hem genelde büyük başarı sağlayacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Tarihi bir dönüm noktası arefesinde olduğumuza vurgu yapan İriş, “Her çıkışın bir inişi, her dönemin bir sonu var. Tarihi bir dönemeçteyiz. Ya insanı merkezine alan Hakkı üstün tutan medeniyetin temsilcilerini tercih edeceğiz ya da merkezinde çatışmanın, çifte standartın ve menfaatin olduğu kuvveti üstün tutan batı taklitçisi zihniyetleri tercih edeceğiz. Tarihin en şerefli milletine yakışan batı taklitçisi zihniyetlerin pençesinden kurtulmaktır.” şeklinde konuştu.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler