DOLAR 32,2373 -0.01%
EURO 34,9625 0.03%
ALTIN 2.424,460,26
BIST 10.676,65-1,07%
BITCOIN 22269400,31%
Edirne
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Saadet’te disiplin Kadir İriş’e emanet

Saadet’te disiplin Kadir İriş’e emanet

ABONE OL
27 Aralık 2021 10:58
Saadet’te disiplin Kadir İriş’e emanet
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, partisinin İl disiplin kurulunun yaptığı toplantıda Saadet Partisi Edirne İl Disiplin Kurulu Başkanlığına Kadir İriş’in seçildiğini söyledi.

Saadet Partisi Edirne İl Disiplin Kurulu Başkanlığına Kadir İriş’in seçildiğini belirten Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatının 12 Eylül 2021 tarihinde gerçekleşen 7. Olağan İl Kongresinde İl Disiplin Kurulu asıl üyeliklerine Abdullah Tekin, Şaban Kaya, Kadir İriş, Recep Çınar ve Recep İriş seçilmişti. Uzun yıllar il disiplin kurulu başkanlığı görevini yürüten Edirne’nin Milli Görüş Çınarlarından Abdullah Tekin’in vefatı üzerine yedek üye Ali Aksu asıl üyeliğe geçmişti. İl disiplin kurulumuz yaptığı toplantı ile yılladır teşkilatımızda farklı görevlerde bulunmuş, Milli Görüş’ün duayen ismi Kadir İriş Beyefendiyi İl Disiplin Kurulu Başkanı, Recep Çınar’ı da sekreter olarak seçmiştir. Kadir Beyi ve Recep Beyi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.

Konu ile ilgili açıklama yapan İriş, “52 yıllık Milli Görüş hareketinin siyasi temsilcisi olan Saadet Partimizin İl Disiplin Kurulu Başkanlığına seçildim. Bu görevi bana layık gören başta İl Başkanımız Av. Sinan Tekin olmak üzere, il disiplin kurulu üyelerimize ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkürlerimi sunarım. Milli Görüş’ün temel usul ve esasları bellidir. Bu usul ve esaslar doğrultusunda tüzüğümüzün bize verdiği yetkilerle partimize hizmet edeceğiz. Partimizin tüm üyelerine düşen temel görev; parti çalışmalarına maddi ve manevi katkıda bulunmak, milli ve manevi değerleri korumak, geliştirmek ve güçlendirmek için gayret göstermek, birlikte çalıştığı arkadaşlarıyla ihtilaf ve çekişmeye girmeden ekip çalışmasına uygun şekilde uyumlu, hoş görülü ve iyi ahlak kurallarına uygun olarak çalışmaktır. Allah’ın izniyle başaracağız. İktidar çok yakın.” şeklinde konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.