Tercan, “Edirne’de MHP rüzgarı esiyor”

25.10.2022 10:56

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Edirne’de MHP rüzgarı estiğini belirterek, MHP olarak; adım adım, karış karış sahada Edirne halkı ile buluşuyor...” dedi.

Tercan, “Edirne’de MHP rüzgarı esiyor”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Edirne’de MHP rüzgarı estiğini belirterek, MHP olarak; adım adım, karış karış sahada Edirne halkı ile buluşuyor…” dedi.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, yaptığı açıklamada, “Bugün alternatif olan, çözüm üreten, yeni ve gerçekçi projeler ortaya koyan Milliyetçi Hareket olduğu bütün Türk milletinin ve Edirne halkının malumudur” dedi.

MHP’nin mecliste olması temel konularda çözüm üretmesi, ihanete kararlılıkla ve büyük bir dirençle karşı durması CHP’nin, yancılarının kimyasını bozmuş ve bütün gerçekleri ortaya çıkardığını belirterek, “Türkiye’de, Edirne’de birinci gündemini oluşturan doğru ve kalıcı projeler üreten, ümit veren ve gerçekleri ortaya koyan tek parti yine MHP’dir. Bugün Türk Milletinin ve Edirne Halkının yegane ümit kapısı olan, iktidarın yegane alternatifi ve en büyük adayı Cumhur İttifakının gönül kervanı, büyük Türk Milletinin ve Edirne Halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır. Bugün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yükselen değer Milliyetçiliktir. Siyaset ilminin doğruları ve erdemleri, Milliyetçi Hareket partisini cazibe merkezi haline getirmiştir. Milliyetçilik dalgası ve halkası genişleyerek büyümektedir. Milliyetçi Hareket, Milletimize ve Edirne’mize siyasi partilerin oluşturduğu sanal gündemlerden ve hayali hedeflerden kurtarmak ve lider Türkiye ülküsüne uygun politikalar üretmek için yeni bir seferberlik anlayışıyla yoğun bir çalışma başlatmıştır” dedi.

Zamanın ülkemizin layık olduğu, milletle kaynaşmış, şahsiyetli ve ilkeli bir iktidar için Türkiye’nin kaderine sahip çıkma mücadelesinin öncüsü MHP çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanı olduğunu kaydeden Tercan, “Yetişmiş milyon insanımızla Cumhur İttifakının önderliğinde ve iktidarında Türk Milletinin, Edirne Halkının yüzü gülecek, İslam Aleminin, Türk Dünyasının acılarına Allah’ın izni ve yardımıyla son verilecektir. Ülkemizin menfaatlerini koruyan, şahsiyetli bir dış politika ancak Cumhur İttifakı ile mümkündür…” dedi.

Tercan, MHP’nin milletin hassasiyetini, ihtiyaçlarını, inceliklerini, dert ve ızdıraplarını çok iyi bildiğini belirterek, “Cumhur İttifakı bugün iktidarın tek alternatifidir. Türk Milletinin yegane teminatıdır. Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu milletle kaynaşmış şahsiyetli ve milli bir iktidar için tek adres Cumhur İttifakıdır. Cumhur İttifakı, her geçen gün daha da güçlenmekte ve iktidara yürümektedir” dedi.

MHP sadece bir parti olmadığını, bir dava olduğunu belirten Tercan, “Türkün Türk Milletinin geleceği, Türk Milletinin milli ve manevi değerlerinin ezelden ebede yaşama ve yaşatma davasıdır. MHP ülkemizin, milli birlik ve bütünlüğümüzün çimentosudur” dedi.

Kaynak: Salih Akan

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler