DOLAR 32,4057 0.14%
EURO 34,5485 0.32%
ALTIN 2.459,710,88
BIST 9.814,190,59%
BITCOIN 21099962,99%
Edirne
23°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tercan, “MHP gümbür gümbür geliyor”

Tercan, “MHP gümbür gümbür geliyor”

ABONE OL
3 Şubat 2020 11:59
Tercan, “MHP gümbür gümbür geliyor”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Edirne’de MHP’nin gümbür gümbür geldiğini belirterek, “Edirne Halkı 2023 seçimlerine hazırlanırken Ülkemizde ve Edirne’mizde neler olduğunu çok iyi biliyor ve MHP’nin Ülkemiz ve Edirne’miz için mihenk taşının olduğunu da görüyor, duyuyor ve MHP’de karar kılıyor” dedi.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan yaptığı açıklamada, 2023 seçimlerinin Edirne için dönüm noktası olduğunu belirterek, “Edirne Halkı el birliği yapıp her türlü beladan kurtulmak için MHP saflarında toplanmaya başlamıştır. Edirne Halkına yoksulluğu yaşatanları. Adam kayıranları. Eşine-dostuna öncülük tanıyanları. Hakkı olup da hakkını alamayanlar. Hakkını gasp edip hakkı olmayanlara verenleri. Kendilerine üzüntü yaşatanları ve sebep olanları da asla affetmez ve de etmeyecektir!” dedi.

2023 yılında yapılacak olan seçimlerinde Edirne halkının bu gerçekleri görerek tercihini MHP’den yana yaparak huzur bulacağını belirten Tercan, şunları söyledi;

“Çünkü; Fakirin-fukaranın, kimsesizlerin ve mağdurların sesi hep MHP olmuştur ve de olmaya devam ediyor… 2023 seçimleri dönüm noktasıdır. Edirne’de Hakkı olduğu halde Hakkını alamayanlar 2023 Yılında Hakkını gasp edenlerden sandıkta gereken cevabı verecektir. Aynı zamanda 2023 seçimler Türk düşmanlarından kurtuluş seçimleri olacaktır. Vatanını, milletini seven her sorumlu kişi bunu düşünerek hareket etmelidir ve MHP’yi iktidara getirmelidir… Edirne Halkı MHP’yi MHP Edirne Halkını bekliyor. Edirne Halkı 2023 seçimlerine hazırlanırken Ülkemizde ve Edirne’mizde neler olduğunu çok iyi biliyor ve MHP’nin Ülkemiz ve Edirne’miz için mihenk taşının olduğunu da görüyor, duyuyor ve MHP’de karar kılıyor… Kış ortasında Fakir donuyor; Esnaf kepenk kapatıyor. Memur ay sonunu getiremiyor, emekli perişan, çiftçi tarlasını ekemiyor, borçlu kalıyor, İşçi borç batağında, Öğrenci gelecek kaygısında. Gençler iş, yaşlılar aş arayışında; ama gel gör ki, Ahlak yerlerde sürünüyor. Ne acı tecellidir ki, ahlakı olmayanlar insanlara ahlak dersi veriyor… Diğer yandan; MHP hazır, Türk milleti hazır! Edirne hazır! Türk milleri ve Edirne Halkı MHP’yi bekliyor? MHP Lideri strateji üretiyor. MHP Lideri analiz ediyor; MHP’nin Bilge Lideri yol gösteriyor, MHP Lideri bir bir çözümleri açıklıyor. Milliyetçi-Ülkücü kadrolar hazır. Edirne’de MHP gümbür gümbür geliyor. MHP, Türk Milleti ve Edirne halkıyla bütünleşiyor. MHP Türk millerinden ve Edirne halkından yetki bekliyor!” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.