DOLAR 32,4127 0.15%
EURO 34,5741 0.36%
ALTIN 2.454,410,67
BIST 9.814,190,59%
BITCOIN 21165884,28%
Edirne
20°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tercan, “MHP’nin iktidar yolunu Edirne’den açacağız”

Tercan, “MHP’nin iktidar yolunu Edirne’den açacağız”

ABONE OL
26 Ekim 2021 22:51
Tercan, “MHP’nin iktidar yolunu Edirne’den açacağız”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Türkiye’nin sigortası ve teminatı olduğunu belirterek, “2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde Edirne’de alacağımız netice Türkiye’nin kaderini değiştirecek” dedi.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, yaptığı açıklamada Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Türkiye’nin sigortası ve teminatı olduğunu söyledi.

2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde Edirne’de alınacak olan neticenin Türkiye’nin kaderini değiştireceğini savunan Tercan, “Ülkemizi elimizden almak için Küresel güçler ve onların işbirlikçileri yoğun bir çaba içinde olduklarını gayet iyi biliyoruz. MHP ve Lider Devlet Bahçeli bu tehlikeyi sezmiş, görmüş ve onun için sürekli Beka vurgusu yapıyor.

MHP olsun, Liderimiz olsun, Ülkücüler olsun, Türk Milliyetçileri olsun bu Küresel güçlerin ve onun aktörlerinin ne gibi faaliyette ne gibi hazırlıkta olduklarını biliyorlar ve ona göre Beka konusunda tedbir alıyorlar. Görünen o ki, ülkemizdeki hainleri temizlemek, işbirlikçilerini yok etmek, bunların ağa babalarının kafasını ezmek, her vatan severin görevidir. Bunlardan kurtulmadıktan sonra terörden kurtulması da mümkün değildir” dedi.

Çalışmalarını yoğunlaştırarak 2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde milletimizin refahı, huzuru, mutluluğu için MHP’yi iktidara taşıyacaklarını belirten Tercan, şunları söyledi;

“İktidar hedefimiz boynumuzun borcu oldu. Liderimiz sayın Devlet Bahçeli’ye verdiğimiz söz bizim namus ve şerefimizdir. Edirne, iktidar hedefindeki MHP’nin önünde engel değil, önder olacaktır. Bu vesileyle; Edirne’de Ülkücüler ve MHP Mensupları el ele Edirne tek kale diyerek, birlik ve beraberlik içinde çalışarak MHP 2023 yılında yapılacak genel seçimlerde Edirne İlimizden en az bir Milletvekili çıkararak TBMM’ne göndereceğiz.

MHP İl ve İlçe Teşkilatının vakit kaybedeceği bir günü, bir saati bile yok. Sürekli çalışmalıyız ve hedefi yakalamalıyız. Şu anda üzerimize düşen herneyse fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz.

2023 Yılında yapılacak seçim çok sıcak geçecek. Ayakta kalabilmek uğruna akla gelen her melanetin yapıldığını geçtiğimiz seçimlerde gördük. Kirli pazarlık, MHP’yi meclis dışında bırakmak, ya da kan kaybettirmek için türlü hile ve fitneye baş vurulacak. Bunun emaresi görülüyor.

İşte bir seçimin daha arifesindeyiz. 2023 Yılında hayatı bir seçim yapılacak. Küçük hesaplar yapmayan, özel beklentileri bulunmayan, ülke ve millet sevgisini önde tutan, sürekli Beka vurgusu yapan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin hassasiyetini herkes duydu, gördü ve söyledi.

Her şey gayet açık. Anlamamak için geri zekalı olmak gerekiyor. MHP Mensupları ve Ülkücüler itidallı ve uyanık olmak zorundadır. Bu sıkıntılı dönemi atabilmek için her zamankinden daha çok birliğe ve sağduya ihtiyacımız var. Türkiye bir ateş çemberinin tam ortasındadır. Türkiye’nin etrafını sarmak, kuşatmak ve nefessiz bırakmak istenilmektedir.

İşte bu durumu gören Liderimizin dediklerini harfiyen yerine getirmeliyiz ve Liderimizi daha iyi anlamalıyız. Eğer Edirne’de başarılı olmak istiyorsak, eğer MHP’yi iktidarda görmek istiyorsak, eğer MHP ve Ülkücü Camianın yüzünün gülmesini istiyorsak, Türkiye genelinde olduğu gibi Edirne’de söz sahibi olmak istiyorsak… Sefere talip olun, Zafer ordusunda yerinizi alın” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.