DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BIST 9.693,461,77%
BITCOIN 21129611,85%
Edirne
10°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tercan, “MHP’ye suikast yapılıyor”

Tercan, “MHP’ye suikast yapılıyor”

ABONE OL
12 Ocak 2023 11:56
Tercan, “MHP’ye suikast yapılıyor”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş, üzerinden MHP’de koltuk kapamadığı için “küskün olan” fitne yayan “sözde ülkücülerce” MHP’ye suikast yapılıyor!” dedi.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, yaptığı yazılı açıklamada, “12 Eylül’de bizim çocuklar başardı diyenlerin gayri meşru çocukları 15 Temmuz’da kaybettiklerinin rövanşını Ülkücü Milliyetçi Hareket ile yapmaya çalışıyorlar. Alayınız gelin! Hepinize yeteriz! Hepinizin bileğini tek başımıza bükeriz!” dedi.

Tercan, açıklamasında şunları söyledi; ““Olayın failini bulmak istiyorsanız; olayın sonucunun kime yaradığına bakın” merhum Sinan Ateş cinayete uğradı! Satılmış solcular, Fetöcüler, Bölücüler, İP’liler, CHP’liler ve MHP’de koltuk kapamadığı için “küskün olan” fitne yayan “sözde ülkücülerce” MHP’ye suikast yapılıyor!Tilki ile plan yapıp, çakallarla yoldaşlık edip; sonra oturup ağlaşan ölü seviciler, sizde hiç utanma arlanma yok mu? Suskunluğumuz Asaletimizdendir. Suskunluğumuzu acziyet sananlar yanılmaktadır. En kısa zamanda Çakalların fermanı Bozkurt hükmü ile yırtılacaktır. Pensilvanya, ABD ve Türk düşmanı kaynaklardan yapılan algı operasyonları ile MHP ve Ülkü Ocakları’nın Kurumsal yapısına saldıranlar hüsrana uğrayacaklardır…

Oyun Büyük!.. Oyun Kahpece!.. Oyun aşağılık!.. Oyun ülkücüleri birbirine düşürme Türkiye’nin huzurunu bozma üzerine… Tetiği çekme emri veren Türkiye düşmanları ve onların içerdeki hain işbirlikçileridir..

Ülkücü Hareket Necip TÜRK Milletinin; mihenk taşı, geleceğe ışık tutan aydınlığı, Kutsal emanetlerinin yılmaz bekçileri, sarsılmaz, geçilmez, yıkılmaz son kalesidir.

Hedef MHP olunca aynı dili kullanan iki yüzlüler, sosyal medya üzerinden ahkam kesenler, dedikodu üreten utanmazlar…

Türk Milletinin son kalesi MHP’den toz tanesi dahi götürmeyecek, kirli planları başlarına yıkılacaktır. Lakin bu kansızların algı operasyonları ile MHP ve Ülkü Ocakları’nı bitirme çabaları boşunadır… Yok öyle tilki ininde yatıp Bozkurt pozu vermek!

MHP kurulduğundan beri hiçbir PKK’lı MHP’ye “O koltuklarda bizim sayemizde oturuyorsunuz” diyemedi. İşte size MHP ile İYİ Parti, CHP arasındaki fark. Hareketimizin Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiye yapılan bu saldırılara ses dahi çıkaramayan ama kendisine Ülkücü tanımlaması yapanlarda hafızalaramızdan silinmeyecektir… Yok öyle düne kadar ülkücü düşmanlığı yapıp, bugün timsah gözyaşları dökmek…

Ülkücü Hareket dualı bir harekettir. Bu hareket üzerinde oyun yapanların oyunları teker teker çökmeye mahkumdur! Bizim tertemiz Alınlarımız yağız yere değdikçe Allah c.c dan gayrısına kulluk etmemenin şükrünü Liderimize Teşkilâtımıza Doktrinimize sâdık kalmanın onuruyla Ülkücülüğün hazzını yaşıyoruz. Ya siz? Allah iftira atanları kendileri ile değil en yakın zamanda çok sevdikleri ile sınasın.. Konu ile ilgili son sözüm budur. İnanıp ve İman ediyorum ki; Onlar tuzak kurdular. Allah’da tuzak kurdu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır. İmkan ve yeteneklerimiz ölçüsünde Cumhur İttifakının zaferi için her alanda her platformda mücadeleye devam. Allah doğrularla ve milletimizle beraberdir. Yaşasın Milliyetçi Hareket, Yaşasın Cumhur İttifakı…” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.