DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BIST 10.676,65-1,07%
BITCOIN 22259220,51%
Edirne
21°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tercan’dan sert tepki

Tercan’dan sert tepki

ABONE OL
21 Ekim 2019 10:00
Tercan’dan sert tepki
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Zakir Tercan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik sosyal medya üzerinden ve değişik mekanlarda hakarette bunulmasına sert tepki gösterdi. Tercan, ayrıca MHP’de herhangi bir görev sıfatı taşıyanların, MHP’ye ve Liderine yapılan saldırılan karşısında susmalarını ise nankörlük ve vefasızlık olarak değerlendirdi.

“HESABINI MAHKEMELERDE SORARLAR”

MHP İl Başkanı Zakir Tercan, yaptığı açıklamada, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye sosyal medya üzerinden ve değişik mekanlarda hakarette bunulmasına tepki göstererek, “Unutmasınlar ki, bir gün kapınız çalınır yaptığınızın, yazdığınızın, çizdiğinizin hesabını Türk Devletinin Mahkemelerinde sorarlar! Hem de öyle bir sorarlar ki, neye uğradığınıza şaşırırsınız ve deli divaneye dönersiniz” dedi.

“BU SAATTEN SONRA HİÇBİR ÜLKÜCÜ SUSMAZ”

Bu saatten sonra hiçbir Ülkücünün susmayacağını belirten Tercan, “MHP’de herhangi bir görev sıfatı taşıyanların, MHP’ye ve Liderine yapılan bunca emperyalizm odaklı saldırı karşısında susması nankörlüktür, vefasızlıktır” dedi.

“DOSTA GÜVEN, DÜŞMANA KORKU VERMEKTEDİR”

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin sağlığı üzerinden yapılan kara propagandaya itibar edilmediğini belirten Tercan, “Açtığınız fesat çukurunda debelenip kalmış durumdasınız. Allah’a şükür kendileri çok sağlıklı olup sevenlerine sevgi ve selamlarını iletiyorlar… Alayınız fitne çukuru olup, siz değil, sizlere o akılı verip fitne siparişi yaptırıp! pusuda bekleyen çakallar dahil, hhiçbiriniz milliyetçi ülkücü hareketin içine fitne, fesat sokamayacaksınız! Edebinizle, terbiyenizle Liderimizi eleştirin, tenkit edin… Liderimize küfür ve hakaret etme hakkını size kim verdi? Ey! Soytarı kılıklılar, Ey! Nefislerine mahkûm olanlar, Ey! Onun bunun kapısında kemik yalayanlar… Kurdun yara aldığında bile teslim alınmadığına tarih bir kez daha şahit olmuştur.” Bilge Liderimize laf söylemek, iftira atmak, küfür etmek sizin ne kadar şerefsiz ve kahpe olduğunuzu gösterir. Onun-bunun yanında havlayan itler haddinizi bilin. Türk milletinin lideri de Sayın Devlet Bahçeli’dir. Çok şükür başımızdadır. Dosta güven düşmana korku vermektedir” dedi.

“EDİRNE’DE VAR OLAN HUZURU BOZMAK İSTEYENLER VAR”

MHP Genel Başkanının sahip olmadığını belirten Tercan, Saygı değer Genel Başkanımız sahipsiz değildir… Hangi kahpe iftira atıyorsa, küfür ediyorsa Hukuk karşısında hesaplaşma günü çok yakındır bunu bilesiniz! Dürzü, dümbük takımı Liderimizin sağlığı üzerinden algı operasyonu çekiyor. Alayınız sahtekâr ve çukursunuz. Mezkur kahbelikleriniz hafızalarımızda daima diri kalacak ve mutlaka Mahkemeler hesap soracaktır! Buradan; Sayın Valimizi, Sayın Emniyet İl Müdürümüzü, Sayın Hakimlerimizi, Sayın Savcılarımızı göreve davet ediyorum… Edirne İlimizde var olan huzuru bozmak isteyenlere karşı, tahriklere karşı, Liderimize yapılan hakaretlere ve küfürlere karşı gereği yapılmıyorsa… MHP ve Ülkücü Hareket üzerine her ne düşüyorsa onu fazlasıya yapmaya muktedirdir… Biz kum torbası değiliz, önüne gelenin şamar oğlanı değiliz, her kabalığı, her saldırganlığı sineye çekecek acziyete sahip hiç değiliz. Ayağımıza basan olursa, uyarıyoruz aklınızı başınızdan alırlar! Çünkü; Ülkücü nefsi müdafaasını çok iyi yapar!” dedi.

Haber Merkezi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.