THK’dan 2022 Edirne Yılı’na destek

14.01.2022 11:20

2022 Edirne Yılı etkinlikleri kapsamında Türk Hava Kurumu (THK) Edirne Şube Başkanı Coşkun Molla, kutlamalara destek vereceklerini ve Edirne Halkı ile Türk Hava Kurumu’nun buluşturmak için gayret göstereceklerini dile getirdi.

THK’dan 2022 Edirne Yılı’na destek

2022 Edirne Yılı etkinlikleri kapsamında Türk Hava Kurumu (THK) Edirne Şube Başkanı Coşkun Molla, kutlamalara destek vereceklerini ve Edirne Halkı ile Türk Hava Kurumu’nun buluşturmak için gayret göstereceklerini dile getirdi. Tüm olumsuz koşullara rağmen faaliyetlerini sürdürmeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Coşkun Molla, salgından kurtulmak içinde herkesin aşısını olmasını ve tedbirlere uyması yönünde çağrıda bulundu.

“2022 EDİRNE YILI’NDA THK VE EDİRNE HALKI BİR ARAYA GELECEK”

Türk Hava Kurumu Edirne Şube Başkanı Coşkun Molla, “Edirneli hemşerilerimizin umutlarını kesmemelerini, salgından kurtulmamamızı diliyorum ama Edirnelilerin duyarlılık göstermesini, maske ve sosyal mesafeyi korumalarını istiyorum. Aşı olarak başarılı bir il gözüksek de aşılarını tamamlamalarını istiyorum. Salgından böyle kurtulabileceğimizi bilim insanlarımızdan biliyoruz. Her zaman bilimin söylediklerine uygun davranmamız ve bilimin ışığında gitmemiz gerektiği tartışmasızdır. Yeni yılda Edirne Belediye Başkanımız tarafından Edirne yılı ilan edildi. Belediyemize yapacağı faaliyetler konusunda başarılar diliyoruz ve katkı sunma konusunda hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Türk Hava Kurumu’ndan gelen yazıda da belli gün ve kutlamalarda paraşüt, mikrolight gösterileri, planör gösterilerini yapabileceğini, halkımıza bu gösterileri sunabileceğimizi söylemişlerdi. Bu yazılar valilik ve belediyeye ulaştırılmıştır. Bir şekilde Edirne için önemli olan bu günlerde bu faaliyetlerimizle Edirne Halkı’nı ve Türk Hava Kurumu’nu buluşturmaya gayret edeceğiz. Türk Hava Kurumu olarak bütün olumsuz koşullara rağmen faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Türk Hava Kurumu herkesin kurumudur. Hep beraber olacağımızı umut ediyorum. Herkese yeni yılda sağlıklı, huzurlu barış içinde bir yıl geçirmelerini diliyorum” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler