Yeniden Refah Partisi kongresini yaptı

03.11.2022 10:38

Yeniden Refah Partisi Edirne İl Başkanlığı 1. Olağan İl Kongresi Edirne Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. 

Yeniden Refah Partisi kongresini yaptı

Yeniden Refah Partisi Edirne İl Başkanlığı 1. Olağan İl Kongresi Edirne Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.  Divan Başkanlığına Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Eğitim Başkanı Hayri Ayyıldız, Başkan Yardımcılığına Yeniden Refah Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Kırklareli İl Başkanı Kemal Şar ve Katip Üyeliğine ise Hakan Çalışkan seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından konuşmalara geçildi. Konuşmaların ardından mevcut İl Başkanı Ali Yalçındağ’ın önderliğinde tek liste ile gidilen seçimde kongreye katılan delegelerin oyları ile Ali Yalçındağ ve yeni Yönetim Kurulu üyeleri seçildi.

Yeniden Refah Partisi Edirne İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu; Hakan Çalışkan, Adnan Baştürk, İsmail Oral, Gökhan Günay, Gürcan Akardeniz, Gökhan Turan, Ayhan Kozan, Murat Bulut, Sercan Bilgen, Elçin Dağdelen, İrem Lale. İl Disiplin Kurulunda ise Metin Ekiner, Efkan Gürler yer aldı. Büyük Kongre Delegeleri olarak ta, Ali Yalçındağ, Kaan Dağdelen, Elçin Dağdelen, Hakan Çalışkan, İsmail Oral, İsmail Deniz, Selim Uyar ve Burhan Cabadak seçildi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler