DOLAR 32,2905 -0.06%
EURO 34,9276 -0.1%
ALTIN 2.391,51-0,97
BIST 10.391,892,23%
BITCOIN 2152343-2,11%
Edirne
31°

KAPALI

03:25

İMSAK'A KALAN SÜRE

Can Ertuğrul güven tazeledi

Can Ertuğrul güven tazeledi

ABONE OL
29 Kasım 2022 11:21
Can Ertuğrul güven tazeledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saadet Partisi İpsala İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresi İpsala Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Kongre de İpsala İlçe Başkanı Can Ertuğrul’un güven tazeledi.

Saadet Partisi İpsala İlçe Başkanı Can Ertuğrul’un güven tazelediği kongreye Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Mustafa İriş, Saadet Partisi Edirne İl Başkan Yardımcıları Av. Remzi Akgül ve Hüseyin Es, Saadet Partisi Edirne İl, İlçe teşkilatlarının yanı sıra birçok teşkilat mensubu ve vatandaş katıldı.

İpsala ilçesinde parti teşkilatının yıllardır güçlü bir şekilde temsil edildiğini ifade eden İpsala İlçe Başkanı Can Ertuğrul, “İpsala’da fedakar, samimi, şuurlu dava adamlarından oluşan bir teşkilatımız var. Kongremiz ile birlikte yeniden besmele çekeceğiz. Ve inşallah çalışmalarımıza ivme kazandırarak partimizin bayrağını daha yukarılara hep birlikte taşıyacağız. İpsala’da sıkmadık el, selam vermediğimiz hemşerimiz, girmediğimiz gönül kalmayacak inşallah.” dedi. Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Mustafa İriş yaptığı konuşmada, “Ahlak her şeyin başında gelir. Ahlak yoksa konuşulacak bir şey yoktur. Hakkın olmadığı bir şeye talip olmak, ahlak zafiyetidir. Gerçekleri algı yöntemleri ile saptırmak ve halkı yanıltmak da erdemsizliktir. Kendi yaşamadığını, yapmadığını başkalarının yapmasını beklemek, özetle; olduğun gibi görünmeyip, göründüğün gibi olmamak; bir ahlak zafiyetidir. Çalışma dünyamız, aile ve komşuluk ilişkilerimiz, eğitim ve sosyal hayat kısaca hayatımızın her alanı, ahlak ile birebir bağlantılıdır. Onun için; her şeyden önce Ahlak ve Maneviyat diyoruz. Son ekonomik gelişmeler yeni bir para sistemi kurmanın zamanının geldiğini göstermiştir. Her ihtiyaç alanı iyi ölçülüp planlanmalıdır. Üretim seferberliği başlatılmalıdır. Sektörlerde haksız rekabet ve tekelleşme önlenmelidir. Fırsat eşitliği sağlanmalıdır. Diğer taraftan makro ekonomide bağımlılıktan kurtulacak adımlar süratle atılmalıdır. Hedef; borç-faiz sarmalından kurtulmak olmalıdır. Ukrayna savaşı, Rusya’ya konan ambargolar ve yaşanan son gelişmeler gösteriyor ki yeni bir para sistemi kurmanın zamanı gelmiştir. Bölgede adil bir ekonomik sisteme geçiş sağlayabiliriz” dedi. Coşkulu bir atmosferde gerçekleştirilen Saadet Partisi İpsala İlçe Teşkilatının 7. Olağan Kongresinde Milli Görüş’ün Edirne’deki zaferi için yeniden start verildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.