İYİ Parti 5. yılını kutladı

25.10.2022 17:53

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı, kuruluşunun 5’inci yıl dönümü nedeniyle Atatürk anıtına çelenk sundu.

İYİ Parti 5. yılını kutladı

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı, kuruluşunun 5’inci yıl dönümü nedeniyle Atatürk anıtına çelenk sundu. Burada konuşan İYİ Edirne İl Başkanı Serpil Tütüncü, “Umut, cesaret, kararlılık ve adaletle tüm engellemelere rağmen 5 yıllık zorlu bir mücadelenin sonucunda, bu başarı kaçınılmazdı. Karanlığın en koyu anında görülen bu ışık tüm ülkemize umut olmuştur” dedi.

İYİ Parti kuruluşunun 5. Yıl dönümünü kutladı. Kutlamalar kapsamında dün tüm Türkiye’de saatler 12.00’yi gösterdiğinde eş zamanlı olarak Atatürk anıtına çelenkler sunuldu. Edirne’de de İYİ Edirne İl Başkanı Serpil Tütüncü, beraberindeki partililerle anıta 5’inci yıl çelengini sundu.

Burada konuşan İYİ Edirne İl Başkanı Serpil Tütüncü, partisinin 25 Ekim 2017 tarihinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in önderliğinde cesurlar hareketi olarak Türk siyaset sahnesine güneş gibi doğduğunu söyledi.

Umut, cesaret, kararlılık ve adaletle tüm engellemelere rağmen 5 yıllık zorlu bir mücadelenin sonucunda, bu başarı kaçınılmaz olduğunu belirten Tütüncü, “Karanlığın en koyu anında görülen bu ışık tüm ülkemize umut olmuştur. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in önderliğinde güçlü bir Türkiye şiarıyla çıktığımız bu yolda 5. yılımıza ulaşmış bulunmaktayız. Mensubu olmaktan her zaman onur duyduğum İYİ Partinin 5.yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyorum. İYİ Parti bir başarı hikayesidir, Liderimiz Sn. Meral Akşener’in öncülüğünde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün yolunda Türkiye İYİ olacak, buna inancımız tamdır. Nice başarılarımıza…” ifadelerini kullandı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler