DOLAR 32,4059 0.14%
EURO 34,5401 0.29%
ALTIN 2.456,090,73
BIST 9.814,190,59%
BITCOIN 21162892,51%
Edirne
23°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tercan, “Liderimiz görevinin başında”

Tercan, “Liderimiz görevinin başında”

ABONE OL
17 Ekim 2019 10:28
Tercan, “Liderimiz görevinin başında”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin, tedavisinin ardından MHP Genel Merkezi’ne giderek göreve başladığını belirterek, “Türk milletinin ümidi ve Türkiye Cumhuriyetinin beka garantisi Liderimiz görevinin başında, yakın çalışma arkadaşları olarak bizlerde yanında ve emrindeyiz” dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin görevinin başına dönmesi nedeniyle MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, açıklamada bulundu.

“ÇOK ŞÜKÜR LİDERİMİZ GÖREVİNİN BAŞINDA…”

Tercan, “Türk’ün Aksakallısı… Türk Milletinin Lideri… Türkiye’nin Gelecek Umudu… Bir gülüş… Elhamdülillah… Dedikodu ve felaket tellalları; Türk milletinin ümidi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin beka garantisi Liderimiz görevinin başında, yakın çalışma arkadaşları olarak bizlerde yanında ve emrindeyiz. Milliyetçi Ülkücü olmak demek; hiçbir yabancı güce, fikre ve yapıya ram olmamak demektir. Lider Devlet Bahçeli; bu tavrın ve duruşun ete kemiğe bürünmüş halidir. O’nun duruşu; Mustafa Kemal Atatürk’ün, O’nun duruşu; Başbuğ Alparslan Türkeş’in duruşudur. Baş Eğmeyeceğiz. Türkmen Beyimiz, Ak sakalımız; Liderimiz an itibarıyla makamında görevinin başında çok şükür “Gavur dağlarında dinlenip dönmüş gibiyim” deyip; Barış Pınarının Kaynağını coşturan Mehmetçiğimize ve yüreği memleket sevdasıyla atan gönüllere selam ve sevgilerini iletiyor…” dedi.

“Devlet Bahçeli demek. Türk’ün tavır ve duruşunun ete kemiğe bürünmüş hali demektir. Allah Var Etsin. Bir ölürsek bin diriliriz. Alemde şer bitmezse, Oğuz neslinde er tükenmez. Biz Liderimizin Ülkücü evlatlarıyız…” diyen Tercan, şöyle devam etti;

“ Hamd olsun, Allah başımızdan eksik etmesin… Bozkurt geldi mi çakal siner, sırtlan kaçar… Ecdadımın yiğit edası ile, Küffarı ürküten nidası ile, Ya Allah Bismillah sedası ile, Yürü yürü kaldığın yerden!.. Bayrağı eline aldığın yerden! Adıyla Türk’ün kutlu geleneğini, varlığıyla adını aldığı Türk’ün en değerli hazinesini ayakta tutan Liderim; Dik durdun, Türkiye ayakta durdu. Bekamız kurtuldu. Allah’ın Ülkücü Hareket’e ve Türklüğe özel hediyesi, Rabbim! Liderimizi sağlıklı, uzun ömürlü, huzurlu, mutlu, bereketli kılsın… Hareketin Lideri; Türkmen beyimiz, değerli Büyüğümüz Genel Merkezimize gelerek görevine başlamıştır. Şimdi algı fareleri, siyaset simsarları düşünsün!.. Yolun yolumuz, işaretin istikametimiz, sözünüz emrinizdir. Hoş geldiniz Bilge Liderim” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.