DOLAR 32,2295 -0.04%
EURO 35,0116 0.1%
ALTIN 2.422,940,20
BIST 10.676,65-1,07%
BITCOIN 22277820,08%
Edirne
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yüzer, “Çözüm önerilerimiz yankı uyandıracak”

Yüzer, “Çözüm önerilerimiz yankı uyandıracak”

ABONE OL
5 Ocak 2022 12:19
Yüzer, “Çözüm önerilerimiz yankı uyandıracak”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saadet Partisi İl Sosyal İşler Başkanı Hasan Yüzer, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla üç gün süren bir toplantı yapıldığını belirterek, toplumun her kesimini ilgilendiren tespit ve çözüm önerilerinin önümüzdeki günlerde ülke gündeminde yankı uyandıracağını söyledi.

Sadece eleştiren değil çözüm de üreten bir anlayışla siyaset yaptıklarına işaret eden Saadet Partisi İl Sosyal İşler Başkanı Hasan Yüzer, “Her zaman istişareye, alanında uzman kişilerin tespit ve görüşlerine büyük önem veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla üç gün süren bir toplantı yapıldı. Toplantının ilk gününde; Eğitim ve Öğretim, Çalışma Hayatı ve Sosyal Güvenlik, Enerji, Tabii Kaynaklar ve Maden, Şehircilik ve Yerel Yönetimler, Ulaştırma ve Altyapı konuları ele alınırken ikinci gününde; Bütçe ve Maliye, Ekonomik Kalkınma, Bilim, Teknoloji, Yenilik, Sanayi ve Ticaret, Tarım, Hayvancılık, Orman, Çevre, Sağlık ve Gıda, Kültür, Sanat, Turizme ilişkin sorunlar ve çözüm önerileri gündeme alındı. Kampın son gününde ise Yurt Dışında Yaşayan Vatandaşlar, Dışişleri, İletişim ve Medya, İnsan Hakları ve Hukuk başlıklarıyla toplamda 10 ayrı oturumda 18 farklı konu ele alındı.” dedi.

Bu toplantıda dile getirilen tespit ve çözüm önerilerinin önümüzdeki günlerde ülke gündeminde yankı uyandıracağına vurgu yapan Yüzer, “Biz sadece eleştiren değil, aynı zamanda ülkemizin tüm bu problemlerine çözüm de üreten bir anlayışla siyaset yapıyoruz. Biz Saadet Partisi olarak ülkemizin problemlerini çözmeye, insanımızın talep ve beklentilerine denk düşen söylem ve eylemlerle politikalar üretmeye odaklandık. Türkiye’nin sorunlarını da, bunların çözüm yollarını da biliyoruz; bu sorunları çözmeye talibiz ve politikalarımızla, kadromuzla buna hazırız.” şeklinde konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.