Zafer Partisi İlçe Başkanlığı’na Ertaş atandı

05.05.2022 10:43

Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın Genel Başkanı olduğu Zafer Partisi’nin Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na Zuhal Pınar Ertaş atandı.

Zafer Partisi İlçe Başkanlığı’na Ertaş atandı

Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın Genel Başkanı olduğu Zafer Partisi’nin Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na Zuhal Pınar Ertaş atandı. Genel Başkan Ümit Özdağ ve Edirne İl Başkanı Ülfiye Özkan’a teşekkürlerini sunan Zafer Partisi Edirne Merkez İlçe Bakanı Zuhal Pınar Ertaş, “Zafer Partisi Merkezi ilçe yönetiminin en kısa sürede kurup halkın içinde olacağız ve sıkıntıları ilk ağızdan dinleyip gerekli mercilere ileteceğiz. Allah çıktığımız bu yolda bizi ve arkadaşlarımızı mahcup etmesin” şeklinde konuştu.

“SIKINTILARI İLK AĞIZLARDAN DİNLEYİP GEREKLİ MERCİLERE İLETECEĞİZ”

Kendisini bu göreve layık gören Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ’a ve Zafer Partisi Edirne İl Başkanı Ülfiye Özkan’a teşekkür eden Ertaş, “Ülkemizin geldiği nokta aşikar, ekonomik sıkıntılarla beraber mevcut hükümetin istikrarsızlık, 6’lı masanın basiretsizliği yüzünden memleketimiz, her geçen gün geriye ve daha kötüye doğru almış başını gidiyor. Çıkmaza sürüklediğimiz bu günlerde bir siyasi kimlikle vatandaşımıza doğruyu anlatmak için bu yola girdik. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hep doğruyu söyleyeceğiz, Türk Milleti ile ittifak yaparak hakkı gözeteceğiz, bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Zafer Partisi Merkezi ilçe yönetiminin en kısa sürede kurup halkın içinde olacağız ve sıkıntıları ilk ağızdan dinleyip gerekli mercilere ileteceğiz. Allah çıktığımız bu yolda bizi ve arkadaşlarımızı mahcup etmesin” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler