DSP’de yuvaya dönüşler başladı

19.04.2022 10:27

Demokratik Sol Parti (DSP) Edirne İl Başkanı Yusuf Nalbantoğlu’nun “yuvaya dönün” çağrısı üzerine AK Parti’de ki üyeliğini sonlandırarak, eski partisi DSP’ye dönen Meryem Kısaçtır Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na atandı.

DSP’de yuvaya dönüşler başladı

Demokratik Sol Parti (DSP) Edirne İl Başkanı Yusuf Nalbantoğlu’nun “yuvaya dönün” çağrısı üzerine AK Parti’de ki üyeliğini sonlandırarak, eski partisi DSP’ye dönen Meryem Kısaçtır Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na atandı. Göreve layık görülmesinden gurur duyduğunu söyleyen Kısaçtır, Edirne’de ak güvercini uçuracaklarını dile getirdi.

“AK GÜVERCİNİ EDİRNE’DE UÇURACAĞIZ”

DSP Edirne Merkez İlçe Başkanı Meryem Kısaçtır, “İl Başkanlığına Yusuf Nalbantoğlu’nun atanması sonrası bende Merkez İlçe Başkanlığı’na atandım. Merkez İlçe Başkanlığı’nda bir yapılanma içindeyiz. Bülent Ecevit’in partisi Demokratik Sol Parti’ye katılmaktan büyük gurur duyuyorum. Ak güvercini Edirne’de tekrar uçuracağız. Daha önce siyasi hayatımı Ak Parti’de sürdürmüştüm. Tüm toplumu kucaklayarak sözleri ile 20 yıldır iktidarda olan Ak Parti bu sözlerden uzaklaşan bir parti olmuştur. Son dönemlerde ekonomiyi halka nasıl yansıttığını görüyoruz. Bu halk gün geçtikçe daha da fakirleşiyor. Bunu gelecek dönemler daha Demokratik Sol Parti iktidarında çözüme kavuşturacağız. Bizim sevdamız pazara kadar değil mezara kadar” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler